Китайська народна казка «Пензлик Маляна» показує нам чарівну силу мистецтва. Це проявляється у тому, що пензлик оживав тільки малюнки з добрими намірами. Пензлик слухався тільки руки хлопчика, бо він мав доброзичливе серце. Для селян Маляна створював засоби праці, допомагав їм. Чарівний пензлик не один раз приходив на до рятував свого доброго художника.
Мистецтво теж вчить нас бути добрими, відчувати всі барви життя через картини, музику, театр, літературу.
На мою думку це сама цікава та захоплююча казка, яка підійде як для дітей так і для дорослих.
Відповідь:
Мій дядько дуже любить грати в бейсбол і теніс.Також йому подобається дивитися футбол.
Коли він був маленьким хлопчиком, то з першого дня тренування вчитель йому сказав, що він ніколи не навчиться грати в теніс і бейсбол.
Але мій дядько не звертав на це уваги і продовжував тренуватись.
Він тренувався дуже багато років і багато чого в нього не виходило, але він не опускав руки і виріс чемпіоном! От такий мій дядько молодець!
Мій дядько в дитинстві грав в теніс, бейсбол і футбол.Коли він в перший день прийшов на тренування вчитель йому сказав , що він великий молодець і в майбутньому він стане чемпіоном.
Займався він дуже довго.
І одного дня були змагання на яких мій дядько дуже хотів перемогти.
Коли він почав грати в теніс і бейсбол , то заняв 1 місце.
І настала черга футболу.Дядько думав , що він теж переможе...
Але не все так сталось як гадалось.Коли дядько мав забити гол, то отримав травму!
Йому прийшлось сидіти в лікарні 2 роки.
Він так себе жалів , коли згадував про це.
Але через 2 роки нога знову зажила і він зміг знову грати в футбол, теніс і бейсбол.
І наступного року виграв по всьому 1 місце
«Чорний» міст
Між селами , за полями, через лісосмугу була дорога, яка з’єднувала ці села містком. Хлопці та дівчата ходили на вечорниці саме цим шляхом. От якось, одна дівчина вирішила повернутися додому в самому розпалі гулянь, але її подруги не мали бажання йти так рано. Дівчині випало йти одній. По дорозі її перестріла група чоловіків, які жорстоко познущалися з дівчини і залишили помирати бідолашну саме на…мосту.
З того часу молодь не ходила тим шляхом. А люд прозвав цей міст «чорним». Молодики, яким випав цей путь неодноразово стверджували, що бачили постать дівчини, яка кликала на до