М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ulia200634
ulia200634
16.08.2021 21:21 •  Українська мова

Людина все найдорожче увічнює у слові. з давніх-давен використовують слово не просто так воно показує культуру народу уславлює націю. подумати лише із маленького слова народжується могутня мова. безперечно вона бере свій початок зі слова мати найголовнішого й найріднішого в житті кожного. для когось багатство це гроші чи майно для інших рідна мова. ми повинні збагачувати мову плекати її як мати своє дитя. недарма кажуть пташок упізнають по піснях а людей по слову. найкращий б дібратися до серця людини сказати щось прекрасне. а образиш не чекай у відповідь доброго слова. адже слово не горобець вилетить не спіймаєш. треба берегти слово у великій українській мові як наші діди та прадіди. а не любиш рідного слова святих звуків дитинства не заслуговуєш на ім’я людини! розставте розділові !

👇
Ответ:
Gjvjub000
Gjvjub000
16.08.2021
Людина все найдорожче увічнює у слові. З давніх-давен використовують слово не просто так, воно показує культуру народу уславлює націю. Подумати лише: із маленького слова народжується могутня мова. Безперечно, вона бере свій початок зі слова мати - найголовнішого й найріднішого в житті кожного. Для когось багатство - це гроші чи майно, для інших рідна мова. Ми повинні збагачувати мову ,плекати її ,як мати своє дитя. Недарма кажуть: пташок упізнають по піснях а людей по слову. Найкращий б дібратися до серця людини - сказати щось прекрасне. А образиш- не чекай у відповідь доброго слова. Адже слово не горобець- вилетить не спіймаєш. Треба берегти слово у великій українській мові, як наші діди та прадіди. А не любиш рідного слова ,святих звуків дитинства- не заслуговуєш на ім’я людини! 
4,7(5 оценок)
Ответ:
20183
20183
16.08.2021
Слово це не просто засіб для спілкування а й корисна річ у нашому повсякденному житті .Слухаючи різні мови світу ти задумуєшся чому а чому я розмовляю саме цією мовою?
Не потрібно цуратись своєї мови і слів,якими б вони неибули
4,6(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
51201826
51201826
16.08.2021
5. Особлива форма дієслова, що виражає ознаку за дією або станом, і поєднує у собі граматичні особливості дієслова і прикметника 6. Що означає діеслово. 8. Її визначають за закінченням дієслова в третій особі множини 10. Буває дійсний, умовний, наказовий По вертикали 1. Дієслова можуть вживатися у минулому, теперішньому чи часі. 2. Дієслово- це частина мови, яка означає дію або стан предмета і відповідає на питання що робити?що? 3. Особлива незмінювана форма дієслова, що називає додаткову дію або стан і відповідає на питання що роблячи? що зробивши? 4. які функції реченні дієслово найчастіше виконує у реченні. 5. Зміна дієслів за особами, часами і числами називається 7. У реченні прикметник найчастіше виступає як. 9. Розділ граматики в якому вивчаються явища, що характеризують граматичну природу слова як граматичної одиниці мови
4,4(9 оценок)
Ответ:
Nadia3567
Nadia3567
16.08.2021

ТАРАС ШЕВЧЕНКО - СИН УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ.

Тарас Шевченко - син українського народу.

Він став символом волі, справедливості та витривалості для кожного громадянина України, символом українського національного руху та відродження. Саме його творчість знайшла відгук у серцях людей з кожної верстви українського суспільства, пробудила національну свідомість і гідність. З нагоди відзначення дня народження великого українського поета, Кобзаря українського народу Т.Г. Шевченка, у закладах освіти Переяслав-Хмельницького було проведено ряд виховних заходів, а саме:

– Усний журнал «Тарас Шевченко – художник», «Шевченко – душа українського народу»;

– Урок-дослідження «Жіночі долі в творчості Тараса Григоровича Шевченка»;

– Урок-презентація «Дитячі роки Тараса Шевченка»;

– Відео-подорож «Шевченкініана в скульптурі», «Тарас – майстер слова та пензля»;

– Вікторини «Мені тринадцятий минало …», «Тарас Шевченко - постать крізь століття»;

– Літературний квесту «Шлях до Шевченка»;

– Загальношкільна лінійка «Славетний Тарас Григорович Шевченко»;

– Виховні години «Т.Г. Шевченко – сучасність і минуле», «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», «Тарас Шевченко – України син», «Звучи над нашим рідним краєм, безсмертне слово Кобзаря!»;

– Конкурс малюнків «Шевченкові зорі»;

– Конкурс читців поетичних творів поета.

Інформація відділу освіти

Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації

4,4(55 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ