Дбаймо про чистоту мови
У народі кажуть, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Ця формула — універсальна, вона стосується багатьох сфер суспільного життя. А мови — так насамперед!
Якщо ми будемо стежити за своєю мовою, читати розумні й грамотні книжки, переглядати українські фільми, а найголовніше — розмовляти правильно, то й прибирати на мовному полі не доведеться.
Чиста українська мова — жива і прекрасна. Вона виграє всіма відтінками українського характеру. Свої скарби наша мова зберігає не лише у фольклорі, чудових піснях, а й у літературних, Історичних, наукових працях. Перша у світі «Енциклопедія кібернетики» вийшла друком у Києві в далекому 1973 році українською мовою. Мені про це розповіла бабуся, яка в ті часи навчалася в інституті радіоелектроніки і неабияк пишалася тими словниками.
Тож бережімо нашу мову, не засмічуймо її!
Мережевий етикет[ред. | ред. код]
Мереже́вий етике́т (інша поширена назва: Інтернет-етикет) — формальні правила поведінки, спілкування, традицій у Мережі. Поняття зародилося як новий елемент культури в Usenet та у безкоштовній мережі ФІДО-шних конференцій.
Объяснение:
Правило 2: Придерживайтесь тех же стандартов поведения, что и в реальной жизни. ...
Правило 3: Помните, где Вы находитесь в киберпространстве. ...
Правило 4: Уважайте время и возможности других. ...
Правило 5: Сохраняйте собственное достоинство. ...
Правило другим там, где Вы это можете делать.