Коли дієслова перехідні: Можна читати книгу, але не розуміти, про що читаєш. Я не міг збагнути завдання, тому спитав у вчителя як його зробити. Я вивчив всі формули, що були задані. Олесь виконав вправу на відмінно. "Кобзаря" Тараса Шевченка переклали майже на всі мови світу. Мій дід побудував цей будинок 60 років тому. Хлопці подарували квіти дівчатам. Сергій фінансував цю справу. Селяни обробили землю ще у квітні. Клас зробив зарядку на початку уроку. Ми дописали контрольну і пішли додому.
З неперехідними: Я вмію швидко читати. Він одразу збагнув як робити завдання. Вірші вивчаються швидко, якщо їх переписувати в зошит. Дякую, що виконав за мене. Латинські слова, на перший погляд, перекладаються дуже складно. Будівля сама не побудується. Дарувати треба швидко, але чемно. Він профінансував сам. Ми обробились у полі. Зроби сам, я допомагати тобі не буду. Книга сама не напишеться, їй потрібен автор.
Учитель математики: Есть ли у вас в классе традиции? Ученик: Конечно, есть! Учитель математики: Можешь рассказать какие? Ученик: Напирем на первое сентября мы все собираемся в классе после летних каникул, и каждый рассказывает, где он побывал за лето, и по возможности можно учителю привезти магнита на доску. Учитель математики: А вы празднует всем классом, например, 23 февраля или 8 марта? Ученик: Да, на 23 февраля мальчики собираются в классе,а девочки готовят им интересную программу с конкурсами и подарками. На 8 марта также только мальчики готовят что-то для девочек. Учитель математики: Возможно вы и на масленицу что-нибудь делаете? Ученик: Обычно наши родители заказывают нам повозку с лошадьми, и мы катаемся вокруг школы. Учитель математики: Здорово, какой у вас активный класс и очень дружный! Ученик Наталья Петровна, я уверена у вас тоже очень хороший класс!
4 склада я точно не знаю но думаю что это правильно