М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zekisroman
zekisroman
26.01.2020 23:54 •  Українська мова

Іть укр.мова 6 клас: 8 речень виписаних з художніх творів з заперечні ми займенниками

👇
Ответ:
shaimyr24
shaimyr24
26.01.2020
1)Ніхто не був радий його рішенню.2) Народ мій є! Народ мій завжди буде! Ніхто не перекреслить мій народ! 3) Ми далі йшли, ніщо не спинювало нас. (І. Франко).4)Ніякий колір так не подразнює око.5)Ця історія нікому не сподобалась.6)Ніхто не заважав мені робити домашнє завдання.
4,5(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
malinka149
malinka149
26.01.2020
    Відгук на картину В. Касіяна "І живим, і мертвим" пропоную скласти такий:
    Василь Касіян на картині "І живим, і мертвим" зобразив талановитого сина України - Тараса Григоровича Шевченко.  "І живим, і мертвим" - портрет. На ньому видатний майстер слова сидить у глибокій задумі. Голова Шевченка підпирається рукою. Очі похилилися додолу. Безсумнівно, Тарас Григорович роздумує над тяжкими для народу питаннями. Вдягнений письменник у коричневе пальто, сорочку та червоний краватка. Позаду портрету видніється річка. Мабуть, це Дніпро.  "І живим, і мертвим" - видатне полотно Василя Касіяна. На ньому зображена вся сутність письменницької душі. Фарби використані художником спокійні, немає яскравих тонів. Здається, ніхто і ніщо не може потурбувати Шевченка та зрушити його думки.

Відгук на картину касіяна і живим і мертвим
4,8(53 оценок)
Ответ:
haaahahaha12345
haaahahaha12345
26.01.2020
Дикі тварини живуть у лісі, в полі, в горах, а також у річках і морях.У наших лісах водяться свиноподібні тварини, безрогі носороги, із птахів — баклани, мартини, кулик, качки, лелеки, сови, в річках жили крокодили, в морях — хижозубі кити. Наприкінці неогену, коли площа суходолу сягнула сучасних розмірів, до складу фауни входили: із ссавців — коні-гіпаріони, жирафи, мавпи — макаки, дикобрази, шаблезубі тигри, ведмеді, лисиці, їжаки, хохулі, зайці; з птахів — марабу, страуси, фламінго, дикі кури. В антропогені під час наступу льодовика вимерли гіпаріони, носороги, мавпи, жирафи, страуси, марабу. Замість них з'явилися волохатий носоріг, велетенський і північний олені, печерні ведмідь і лев, гієна плямиста.
4,5(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ