Трішки більше ніж есе,але все ж))
Людина повинна відповідати за свої слова. Цього нас вчили з дитинства. Але, кажучи це, наші батьки та вчителі, що говорили нам про це, далеко не завжди самі це робили. Згадаймо, скільки разів батьки обіцяли купити ту чи іншу іграшку, розраховуючи на те, що дитина відчепиться, а потім і зовсім забуде. І яке ж відчуваєш розчарування, коли розумієш, що ніякої нової іграшки у тебе не буде! Так, ще з дитинства починаєш розуміти, що люди навколо тебе бувають нещирі, що не можна довіряти словам іншої людини. А якщо інші говорять неправду, то можна це робити і самому. І з такої, на перший погляд, дрібниці насправді виростає велика проблема.
«Слово не горобець, вилетить не впіймаєш», — кажуть в народі. І перш ніж пообіцяти що-небудь, людина повинна сто разів подумати, чи зможе вона це зробити. У давні часи люди вірили у силу слова, у відповідність його дійсності. Тому вони не мали підписува
ти якісь договори, закріплювати угоди печатками. Однією з найкращих якостей вважалося здатність дотримувати слова. А зараз нещирість, хитрість сприймаються як цілком зрозумілі й прийнятні речі. Люди одружуються, обіцяють бути вірними друг другу перед свідками, та потім зраджують і залишають один одного. Компаньйони підписують угоду, та зовсім не збираються дотримуватися її умов, бо кожний думає лише про свою вигоду.
Дуже прикро дивитися на цю нещирість, та починається все з недотриманих обіцянок. Велика брехня народжується з малої. Тому намагайтеся дотримувати свого слова, не обдурюйте інших, і, можливо, світ стане чеснішим!
Подробнее - на -
Объяснение:
Чотири брати.
Сто шістдесят один виборець.
Дві гривні.
Вітаю вас із двадцять четвертим серпня.
Троє дверей.
Чотири мішки.
Вісім ножиць і сім ложок.
Відповіло чотири учні.
Три з половиною години.
Двадцять п`ять восьмих площі.
На четвертий поверх.
Два товариші.
Перед першим грудня.
Тридцять чотири сорокових частини.
П`ять із чвертю кілограм.
Два з половиною кілограми.
Вісім з половиною кілограмів.
Три літри.
Сто двадцять чотири кілометри.
Дві сестри.
Сто двадцять сім з половиною кілометрів.
Чотири з половиною мільярди.
Між першим і дев`ятнадцятим січня.
Три киянина.
Півтора метра.
Двісті грамів.
Три з половиною метри.
Одинадцять з половиною гектарів.
Півкілограма.
Півгодини.
Два батальони.
Три полки.
Півтора тижня.
Два з половиною місяці.
Чотири курсанти.
Двадцять три танки.
Три бійця.
Сорок два автомати.
Тридцять чотири бронетранспортери.
Двадцять вісім солдат.