М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Будь ласка і! утворити прикметники, пояснити чергування приголосних. нюрнберг, козак, нью-йорк, лейпциг, гамбург, калуга, калуш, сиваш, кременчук, чех, золотоноша, баск, ірак, запоріжжя, рига, , латиш, казах, кривий ріг, дрогобич.

👇
Ответ:
margoschka02
margoschka02
03.12.2022

Нюрнберзький, козацький, Нью-Йоркський, Лейпцизький, Гамбурзький, Калузький, Калушський,Сиваський, Кременчуцький, чеський, Золотоніський,баскський,Іракський, Запорізький Ризький, Дамаський, латишський, казахський, Криворізький, Дрогобицький.

4,8(60 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
stiles1996
stiles1996
03.12.2022

Вчинки людей

З віком ми стаємо досвідченішими у різних життєвих ситуаціях. Хтось навчився казати "ні" на безглузді думки, хтось вже може відстоювати свою думку чи аналізувати свої вчинки.

На нашій планеті більше 7 мільярдів людей, і всі вони різні. Деякі добрі та щирі, не проти комусь до у складній життєвій ситуації , деякі працьовиті та талановиті. Спілкуючись з такими людьми, ви мотивуєте себе до досягнення цілей та прагнення бути кращим. Але ,нажаль, таких людей значно менше. Більшість просто лінуються щось робити і чекають щоб гроші прийшли до них самі, або є особи які зневажають інших, стверджують що лише їх власна думка найкраща, не звертають уваги на почуття інших, адже такою поведінкою можна (задеть) почуття людини. Також вони не мають друзів, а ті ,хто з ними спілкуються , можуть бачити в цьому якийсь сенс і стають такими ж.

Отже, на Землі є як і добрі люди, які цінують кожен день, так і ненаситні, яким всього мало. Просто пам'ятайте про те, що не потрібно думати що всі вам щось повинні. Варто зазначити, що починати краще з себе, вірити свої сили, намагатися мислити позитивно і цей світ заграє для вас новими фарбами! Чим більше доброти на на нашій планеті, тим більше гарних днів та неперевершених емоцій)

4,7(16 оценок)
Ответ:
klymova2006oz080r
klymova2006oz080r
03.12.2022

Мова вмирає, коли наступне покоління втрачає розуміння значення слів.

В. Голобородько

Буду я навчатись мови золотої

У сучасній українській мові вживаються переважно повні форми прикметників, що мають в усіх формах відмінкові закінчення: веселий, весела, веселі, веселого, веселих, веселим і т. ін. Коротких форм прикметників у сучасній мові мало: зелен, рад, ясен, славен, повен, красен тощо.

Більшість повних прикметників мають стягнені форми закінчення: добра — добре. Але в поетичній мові вживаються і повні нестягнені форми називного й знахідного відмінків однини жіночого і середнього роду та жіночого роду називного й знахідного відмінків множини: веселая, веселее, веселії, веселую.

Практикум

442. Прочитайте. Знайдіть прикметники, визначте відмінок їх. Визначте форми прикметників.

1. Як ішли ми зелен лугом к зелен гаю, солов’ї нам ткали пісню диво-дивну (Б. Олійник). 2. І шумить, і гуде, дрібен дощик іде, а хто ж мене, молодую, та й додому проведе? (Нар. творчість) 3. Літо краснеє минуло, сніг лежить на полі (Леся Українка). 4. І ти моя, єдиная, ведеш за собою літа мої молодії (Т. Шевченко).

У поетичній мові, у народній творчості та в усному літературному мовленні вживаються короткі й повні нестягнені форми прикметників: І шумить, і гуде, дрібен дощик іде (Нар. творч). Сійте в головах думи вольнії (І. Франко).

443. Прочитайте. Поміркуйте, якими смисловими, емоційно-експресивними чи функціонально-стилістичними відтінками різняться наведені словосполучення й форми ступенів порівняння прикметників. Уведіть три пари з них у речення.

Красен день — красивий день, срібен дзвін — срібний дзвін, ясен місяць — ясний місяць, славен край — славний край.

444. Прочитайте текст. Визначте стиль мовлення. Розкажіть про особливості вживання повних і коротких форм прикметників у різних стилях мовлення.

Повні форми прикметників з неоднаковою активністю використовуються в усіх стилях мови. З-поміж них найзвичнішими і найчастотнішими є стягнені форми повних прикметників — повністю нормативні і міжстильові. Крім них, у фольклорі, в розмовно-побутовому мовленні і в деяких жанрах художніх текстів широко вживаються й нестягнені форми прикметників: зелений — зеленая — зеленеє — зеленії.

Объяснение:

4,5(84 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ