М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Фонетичний розбір слова шовковиця, українська

👇
Ответ:
vorske
vorske
04.02.2020

[шов/ко'/ви/ц'а] 9б. 9зв. 4скл. [ук/ра/йінс'/ка] 10б. 10 зв. 4 скл.

4,7(15 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ovhinoco
Ovhinoco
04.02.2020
Було це у травні. Ми з татом повертались з прогулянки. Коли заходили до під’їзду, нашу увагу привернув шурхіт біля поштових ящиків. Яким же було наше здивування, коли ми побачили двох молоденьких голубів, які ще не вміли літати. Вони сполохано тулились одне до одного, шукаючи прихистку в темному кутку. Вдома ми розповіли про знахідку мамі, яка через декілька хвилин моїх благань погодилась забрати птахів в дім.
Таким чином, у нас з’явились нові маленькі мешканці. Спочатку вони покірно сиділи в паперовій коробці, а потім почали вивчати нове оточення і обережно приймати їжу з рук. Через деякий час ми переселили птахів на балкон. Там вони розправляли крила і намагалися літати. Коли голуби зміцніли , тато відніс їх на горище, де їх радо прийняли у свою голубину родину пернаті, які чисельно гніздились саме у цьому місті.
Ось така незабутня пташина історія ввійшла до моїх життєвих вражень та спогадів.
4,4(36 оценок)
Ответ:
bondaryulia2000
bondaryulia2000
04.02.2020
Інструкція
Напишіть слово, в якому вам необхідно визначити число звуків. Припустимо, це слово «припаяти».
Затранскрібіруйте це слово. Для того щоб правильно написати транскрипцію, вивчіть кілька правил. По-перше, літери «ь», «ь» ніколи не позначають самостійного звуку, а лише вказують на твердість або м’якість попереднього звуку. У слові «припаяти» буква «ь» вказує на те, що звук [т '] — м’який. М’якість в транскрипції позначається за до апострофа.
Букви «е», «е», «ю», «я» після м’якого приголосного позначають відповідно звуки [е], [о], [у], [а]. Буква «і» завжди позначає звук [и].
Букви «е», «е», «ю», «я» на початку слова чи після голосного звуку позначають два звуки: відповідний голосний і звук [j] («йот») перед ним. Тому в слові «припаяти» після звуку [а] напишіть [jа].
У ненаголошених складах після приголосних у російській мові можуть вимовлятися наступні голосні: [а], [і], [у], [ь] («ер»), [ь] («ерь»). Голосні складу, що йде перед ударним (першого предударном складі), позначаються відповідно [а] (на листі «а» або «о»), [і] (на письмі «і» або «е») або [у]. Голосні інших предударном і заударного складів позначаються як [ь] («ерь») — після м’яких приголосних або [ь] — після твердих приголосних.
Напишіть транскрипцію цілком. Не забудьте вказати м’якість у м’яких приголосних. У випадку зі словом «припаяти» транскрипція буде виглядати наступним чином: [пр'іпаjат '].
Тепер порахуйте звуки в транскрипції. У даному випадку їх 8, тобто, стільки ж, скільки і букв.
4,5(33 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ