М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть будь-ласка. розкрийте дужки і зведіть подібні додатки: 1) (c-d)-2d; 2) 2x-(3y-2x) 3) 4(a-b)-2(b-a) 4) (n-3m)-4n-6m)

👇
Ответ:
mahachkala1
mahachkala1
06.12.2020

1 ) c-d-2d 2) 2x-3y+2x 3) 4a-4b-2b+2a 4) n-3m-4n+6m

4,8(85 оценок)
Ответ:
Аделина2605
Аделина2605
06.12.2020
Не благодари))))))))))))
Іть будь-ласка. розкрийте дужки і зведіть подібні додатки: 1) (c-d)-2d; 2) 2x-(3y-2x) 3) 4(a-b)-2(b-
4,4(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Елька165
Елька165
06.12.2020

Епітет – це яскраве образне визначення, наприклад:  золота осінь, синє море, білосніжна зима, оксамитова шкіра, кришталевий дзвін.

Приклади використання порівняння:

Просте порівняння: швидкий як блискавка, легкий немов пух;

Безсполучникове порівняння: будинок – повна чаша, язик твій – ворог твій;

Негативне порівняння: не мишеня, не жаба, а невідома тваринка;

Порівняння через орудний відмінок: вершник летить птахом;

Порівняння через прислівник: з вовками жити – по-вовчому вити;

Порівняння через родовий відмінок: мчати зі швидкістю вітру;

Приклад персоніфікації в літературі:

“море сміялося”;

Плачуть голі дерева, плачуть солом’яні стріхи, вмивається сльозами убога земля і не знає, коли усміхнеться (М. Коцюбинський);

Ой, не крийся, природо, не крийся, Що ти в тузі за літом, у тузі… (П. Тичина).

4,8(85 оценок)
Ответ:
ulianna26
ulianna26
06.12.2020

Як часто ми говоримо про щастя, бажаємо один одному, прагнемо до нього, мріємо про нього. А що таке щастя? Як визначити його сутність, дати йому характеристику, описати його?

Одного разу я замислилася над цим і прийшла до наступного висновку: щастя — це не стан душі, не предмет і навіть не виконане бажання. Це особливий стан внутрішнього світу людини. Це ейфорія почуттів, емоцій, неймовірної радості і блаженства. Такий стан можливий при виконанні якогось дуже сильного бажання, при досягненні якоїсь давно-давно бажаної мети. А людській натурі властиво ставити завданням виконання якихось бажань.

І що ми називаємо щастям: виконання бажання або досягнення поставленої мети? А бажаємо ми часто грошей, влади, багатства, вдалого заміжжя. Але як же часто ми потім розчаровуємося. І досягнення якихось земних бажань не приносить нам очікуваного щастя, або воно буває недовгим. У тому й особливість цього почуття: що частіше ми ставимо мету, чим швидше її досягаємо і чим частіше виконуються наші бажання, тим слабкіше відчуття радості. За інерцією ми продовжуємо чогось бажати і до чогось прагнути, а радості від досягнутого все менше і менше.

На мій погляд, відчуття щастя треба культивувати, штучно створювати в самому собі цю ейфорію почуттів, використовуючи для цього найнезначніший привід, найнезначнішу, але приємну подію. Одним словом, навчитися радіти життю і бути ним задоволеним, незважаючи ні на які труднощі і негаразди.

Є люди (їх, правда, небагато), які мають таку властивість душі від народження. Це завжди просвітлені обличчя, це люди, красиві душею і тілом в будь-якому віці. Таким людям, щоб добре виглядати, немає необхідності робити пластичні операції, слідувати якимось режимам, дієтам. Вони завжди доброзичливі, з ними легко і приємно спілкуватися, вони немов світяться зсередини від щастя, заражають своїм оптимізмом оточуючих. Для них абсолютно не важливо, на якому щаблі соціальних сходів вони стоять, де вони живуть, що мають.

Якщо ми навчимося жити і сприймати світ так, як вони, то людство зробить величезний крок на шляху до досконалості, а сама людина не буде загрозою навколишньому світу, зможе позбутися багатьох своїх хвороб, стане чистішою і світлішою!

Щастя — це життя! Це сенс життя! Заради чого і для чого живе людина — це і є щастя! Якщо у людини немає в житті мети, то у неї не буде щастя!

4,4(19 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ