М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перекладіть українською мовою. советы по ведению телефонных переговоров 1.говорите кратко. 2.обязательно представьтесь. кратко объясните причину своего звонка и только после этого переходите к подробностям. 3. изредка называйте собеседника по имени. 4. говорите деловито. не старайтесь выпалить всю информацию за несколько десятков секунд. так собеседник ничего не поймет. четко произносите слова. не читайте свою речь по бумажке. вы обязаны продумать линию своего разговора и сделать соответствующие записи, но не стоит дословно составлять текст. 5. держите инициативу в своих руках. 6. превращайте желания клиента в заказы. внимательно относитесь к вопросам, которые задает клиент. именно они говорят о том, что особенно важно для собеседника. 7. напомните о себе. обязательно перезванивайте клиентам, которые не смогли вам дозвониться. если человека, с которым вы хотите связаться, нет на месте, обязательно просите передать ему, что вы звонили. может быть, ответного звонка и не последует, но ваше имя уже будет "на слуху". 8. старайтесь не прерывать разговор. в течение телефонной беседы не отвлекайтесь на разговоры с другими людьми. 9. собирайте информацию. во время переговоров по телефону записывайте все важные подробности: имена, адреса, цифры и т. д. 10. фиксируйте продолжительность разговора. 11. итоги беседы. в конце разговора коротко подведите его итоги. заканчивайте беседу сразу, как только вам удастся достичь ее цели. один из возможных вариантов таков: "большое . думаю, этого достаточно. надеюсь в скором времени вас увидеть".

👇
Ответ:
oal64
oal64
24.04.2021

Поради щодо ведення телефонних переговорів

1.Говоріть коротко.  

2.Обов'язково представтеся. Коротко поясніть причину свого дзвінка і тільки після цього переходьте до подробиць.  

3. Зрідка називайте співрозмовника на ім*я.  

4. Говоріть діловито. Не намагайтеся видати всю інформацію за кілька десятків секунд. Так співрозмовник нічого не зрозуміє. Чітко вимовляйте слова. Не читайте свою промову з папірця. Ви зобов'язані продумати лінію своєї розмови і зробити відповідні записи, але не варто дослівно складати текст.  

5. Тримайте ініціативу в своїх руках.  

6. Перетворюйте бажання клієнта в замовлення. Уважно ставтеся до питань, які задає клієнт. Саме вони говорять про те, що особливо важливо для співрозмовника.  

7. Нагадайте про себе. Обов'язково передзвонюйте клієнтам, які не змогли Вам додзвонитися. Якщо людину, з якою ви хочете зв'язатися, немає на місці, обов'язково просіть передати йому, що ви дзвонили. Можливо,  дзвінка у відповідь і не буде, але ваше ім'я вже буде "на  слуху".  

8. Намагайтеся не переривати розмову. Протягом телефонної бесіди не відволікайтеся на розмови з іншими людьми.  

9. Збирайте інформацію. Під час переговорів по телефону записуйте всі важливі подробиці: імена, адреси, цифри і т. д.  

10. Фіксуйте тривалість розмови.  

11. Підсумки бесіди. В кінці розмови коротко підведіть її підсумки. Закінчуйте бесіду відразу, як тільки вам вдасться досягти її мети. Один з можливих варіантів такий: "Дуже вам вдячний. Думаю, цього достатньо. Сподіваюся незабаром вас побачити".

4,4(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ωμza
Ωμza
24.04.2021

- привіт, катрусю! чому тебе сьогодні не було в школі?  

- привіт, аліно! на жаль, я захворіла.  

- ой, щось страшне?  

- та ні, звичайна застуда. можливо, розкажеш мені, як справи в школі?  

- все як зазвичай. на мові сьогодні вивчали числівники, а на і повторювали пройдений матеріал.  

- а можеш сказати, що задали додому?  

- так, звичайно. з мови треба провідміняти числівники "сорок" і "сто тридцять п'ять".  

- записала.  

- з літератури потрібно вивчити вірш шевченка на сторінці підручника 147. а з ійської варто скласти твір на тему "мої весняні канікули".  

- дякую тобі.  

- а ще вчителька просила спитати, чи не хочеш ти брати участь у шкільному конкурсі "я - режисер"?  

- дуже цікаво, а що потрібно?  

- треба відзняти і змонтувати відео про школу.  

- це мені цікавить. подай заявку і за мене, будь ласка.  

- добре, одужуй! чекаю на тебе в школі! бувай!  

- дякую, бувай!  

4,7(7 оценок)
Ответ:
захра5566
захра5566
24.04.2021
1. Комплімент (див. Гл. 7, 15) передбачає похвалу, вислів приємних, листяних для співрозмовника суджень.
Для того щоб комплімент не виглядав грубими лестощами або не привів до комунікативної невдачі, потрібно подивитися на потенційного співрозмовника і похвалити його за те, що насправді гідно похвали. При висловленні компліменту треба намагатися бути щирим. Комплімент не вимагає обов'язкової лаконічності, наприклад слова про те, що співробітник фірми справляється зі своїми обов'язками краще, ніж його попередники, можна доповнити вказівкою па те, що всі папери, що відносяться до його компетенції, знаходяться тепер в ідеальному порядку.Якщо є побоювання, що комплімент не буде прийнятий через особливості характеру або національного менталітету (відомо, наприклад, що росіяни частіше починають применшувати свої достоїнства, ніж дякувати за комплімент), а також з причини негативного ставлення до мовця або небажання "піддаватися впливу" , доцільно завершити його питанням, яке не дасть можливості спростувати сказане: "Чудова зачіска! Хто тебе так добре постриг?"Слід пам'ятати, що непомірні похвали можуть бути сприйняті негативно, а комплімент, зроблений безпосередньо перед тим, як про що-небудь попросити співрозмовника, занадто явно демонструє маніпулятивні наміри.
3. Контраст. Прийом, заснований на протиставленні того, що було до спілкування зі співрозмовником або до звернення до його послуг (все було погано), і ситуації зараз (стало добре). Варіант цього ж прийому - вказівка на те, що всі повинно бути добре:У нас було стільки проблем з реорганізацією (ремонтом, автомобілем, переїздом), але тепер-то, після того, як за справу взялися ви, справа піде (все буде добре).4. "варіюється повтор" - це багаторазове повторення однієї і тієї ж інформації, або дослівне, або за до різних формулювань, що мають одне і те ж значення. Подібне повторення доречно не завжди, оскільки може призвести до подразнення співрозмовника і втрати контакту з ним. Однак у ситуаціях, коли іншого виходу немає, можна повторювати одне і те ж, використовуючи близькі за значенням конструкції, наприклад:Так не має бути...Цього не може бути...Це абсолютно неможливо ...Цієї деталі (фразі, затвердженню) тут не місце ...І все-таки ми повинні змінити це ...Я можу бути задоволений тільки при зміні ...
7. Загальновідомі, банальні істини. Сутність прийому полягає в тому, що вирікається думка, з якою неможливо не погодитися (загальноприйнята істина, виражена прислів'ям або приказкою, популярної літературної цитатою, фразою відомого політичного діяча або історичної особи, поширеним висловом): "Скільки людей , стільки думок "; "Все тече, все змінюється"; "Від великого до смішного один крок"; "Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику"; "Повторення мати навчання"; "Часи змінюються, і ми змінюємося з ними"; "Глас народу - глас божий"; "Вустами немовляти глаголить істина" і т.д. Подібні висловлювання змушують співрозмовника, по-перше, підсвідомо більше довіряти мовця, а по-друге, готують грунт рішенням, вигідному для того, хто банальну істину вимовив:"Часто люди помиляються, довіряючи першому враженню" (при необхідності вселити думку про те, що потрібно переглянути погляд на якусь ситуацію або думку про людину);"Діловій людині доводиться підписувати багато документів" (тут дається установка на позитивне ставлення до підпису на якомусь документі);"Іноді вже при першій зустрічі у людей виникає довіра один до одного" (створення установки на довіру).
4,7(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ