М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
IgroNUB
IgroNUB
02.05.2023 03:19 •  Українська мова

Відредагувати речення. невже так важко тобі було виключити світло? і дівчинка від переляку закрила очі. іть будь ласка

👇
Ответ:
luizasham13
luizasham13
02.05.2023

невже так важко було вимкнути світло? Дівчинка з переляку (зі страху) замкнула очі.

4,7(21 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Привіт моя кохана подружка. Розкажи як пройшли твої канікули? Чим ти займалася? Що стосується мене, то я почала вчити іноземні мови: англійська та італійська. Також, у липні місяці я побувала в таборі "Сонце". Знайшла собі багато друзів. Потім я їздила до бабусі і дідуся. У них я пробула цілий місяць, уявляєш? З дідусем я займалася городом, а з бабусею я готувала і вишивала. А потім з батьками ми поїхали на море. Ми відпочивали в Єгипті. Було дуже жарко, весело і цікаво. А зараз я готуюся до школи. У мене все добре. Чекаю твоєї відповіді.
4,7(50 оценок)
Ответ:
mr1cherry
mr1cherry
02.05.2023

ідокремлені обставини виділяються у вимові інтонацією, а на письмі — комами. Вони, як правило, пояснюють дієслово-присудок і можуть стояти в різних позиціях по відношенню до нього. За будовою відокремлені обставини бувають поширені та непоширені.

Відокремлюються: 1) поширені обставини, виражені дієприслівниковим зворотом у будь-якій позиції по відношенню до означуваного дієслова-присудка (При в’їзді в село вершників уже чекали, юрмлячись край доріжки, босоногі діти); 2) обставини, виражені іменниками зі словами незважаючи на, починаючи з, кінчаючи (Сікач, незважаючи на свою чималу вагу й короткі ноги, дуже прудко бігає (Остап Вишня)); 3) непоширені обставини, виражені одиничними дієприслівниками (Мружачись, Софія взяла зі стола маленький срібний дзвоник).

За бажанням автора можуть відокремлюватись обставини, що починаються словамивсупереч, наперекір, на зло, попри, залежно від, відповідно до, подібно до, у зв’язку з, завдяки, внаслідок, на випадок, за браком, за відсутністю, на відміну від, особливо(Наперекір огню і смерті, полки незборені і вперті боям виходили навстріч (М. Упеник)).

Не відокремлюються інтонацією й на письмі одиничні дієприслівники, що виступають у ролі обставин дії, які позначають фізичний чи психічний стан або положення в просторі. Такі дієприслівники стоять після дієслова-присудка, до якого відносяться, і набувають значення прислівника (Вона сиділа замислившись (Ю. Яновський)).

 
4,6(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ