М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

з завданням! випиши синоніми та антоніми групами. до яких частин мов врни належать? українська мова- це яскрава, барвиста, запашна, нев"януча квітка. кожне її слово має свій відтінок: сум, радість, гумор, щедрість, щирість. скільке є слів, які означають лише те, відбувається з вогнем? він горить, палає, блищіть, жевріє, полум"яніє а пісня? вона лине, лунає, ллється, звучить, проникає, український народ створив стільке слів, що їх усіх навіть не можно умістити в одній великій книзі! тож бережимо красу й чистоту рідної мови. нехай наповнює вона наші душі багатством і красою.

👇
Ответ:
artemstepanyuk
artemstepanyuk
31.12.2020

Синоніми: горить, палає, блищить, жевріє, полум'яніє (дієслова);

лине, лунає, лється, звучить, проникає, бринить (дієслова);

Антоніми: сум - радість (іменники)

4,4(38 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
indirsuleimano
indirsuleimano
31.12.2020

робили чорно-білі знімки. Працювати з ними було дуже складно, тому і зробити знімок коштувало дорого.Але,це не зупиняло прагнення людей увіковічнити свої сім'ї на фото. Це заняття займало дуже багато часу та сил, тому до нього ставилися дуже відповідально. Одягали свої найкращі речі та надягали велику кількість прикрас. Це продовжувалося багато століть,поки фотоапарат вдосконалювався. Він ставав менш важким, зручнішим у використанні та якість зробленого ним зображення росла. Фотоапарат став простим предметом у родині. Його можна було зустріти майже у кожній сім'ї. Фото тоді робилися на плівку. Плівкою дорожили і не витрачали її на безглузді фото, її використовували для спогадів. Зберігали спогади про час коли родина була разом. Зберігали ці фото у фотоальбомах.

Объяснение:

я бы посовмещала некоторые предложения в одно.

4,4(81 оценок)
Ответ:
boglaevab
boglaevab
31.12.2020

Відповідь:

 

Навесні ліс оживає після довгої зими. Ще недавно він був похмурим, а дерева стояли голі. А тепер ліс осяяло весняне сонечко. Тугі бруньки набухли на деревах за кілька днів. Вони розкрилися у ніжне зелене листя. Весняний ліс знову шумить від вітру.

Відразу після закінчення зими, на ще мокрій та холодній землі з'являються перші проліски. Це маленькі, ніжні та тендітні квіти, але які ж вони сильні та витривалі! Проліски не бояться пробиватися крізь залишки снігу, назустріч сонцю. Вони не бояться також весняних приморозків.

4,7(29 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ