М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dalakovadg
dalakovadg
20.10.2022 15:07 •  Українська мова

Що означають цi фразеологiзми? ! пильнуй свого носа, а не чужого проса. нi в тин, нi в ворота. поганому виду нема стиду. язиком ви хати не цiлком махати. до кожного рота не приставивши ворота. вiк зiкувати - не пальцем перекивати. вчи лiнивого не молотом, а голодом. на милування нема силування.

👇
Ответ:
Ангел23324556
Ангел23324556
20.10.2022

Пильнуй свого носа, а не чужого проса. Сенсом цієї приказки, є те, що не потрібно лізти не в свої справи. У кожної людини свої особисті турботи, проблеми, своє життя, не потрібно обговорювати сторонніх людей, стежити за їх життям, якщо людина у вас цього не просить.

Нi в тин, нi в ворота. Так кажуть коли не можуть визначити до чого чи до кого ближче тяжіє дію або мова людини. Коли не бачать загальної зв'язку "фрагмента" і чого то спільного. Недоладність, невідповідність, безглуздість, що не до справи.

4,8(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Uchenik66677
Uchenik66677
20.10.2022
1. Сьогодні кожен користувач Інтернету має доступ до онлайн-бібліотек світу.
2. Монако славиться повсюди найвищою якістю обслуговування в ресторанах, що представляють собою унікальне поєднання французької та італійської кухні, що робить місто своєрідною середземноморською столицею гурманів. 
3. Мас-медіа живуть в унісон із потребами країни  і її простих громадян.
4. Євро не є валютою Європейського Союзу, оскільки не всі країни ЄС перейшли на нього.
5. На українському ток-шоу Шустер LIVE обговорюють актуальні проблеми, пов'язані з війною на Сході, міжнародними відносинами тощо.
6.  Дмитро замовив лосося і салат зі свіжих овочів до столу, а капучино - до барної стійки.
4,5(29 оценок)
Ответ:
krasota33
krasota33
20.10.2022
Ця розповідь від моєї матері вона справжня. Мама мені розповіла, що у моєї прабабусі, в хаті, де вона жила, був святий кут, і в ньому висіло багато ікон, які після смерті маминої прабабусі залишилися у її дочки, моєї прабабусі. Прабабуся зуміла зберегти ці ікони, незважаючи ні на що. Особливо дуже важко довелося під час війни, коли німці приходили в село. Вона їх ховала, переживала, щоб їх не знайшли і не забрали, бо дуже дорожила ними. За переказами, ці ікони з'явилися в нашому роду на весіллі, і вважалося, що вони несуть мир і добро в сім'ю. Прабабуся передала ікони своїм дітям: моїй бабусі і її братові і сестрам. Коли прабабуся була дуже старенька, вона строго наказувала своїм дітям зберігати традицію: передавати ікони у спадок своїм дітям, щоб у сім'ях був спокій і благополуччя. І так донині ми передаємо свої цінності з покоління в покоління.
4,4(11 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ