валерія: привіт! як ви, звідки йдете?
іванка вероніка: привіт, все добре! йдемо з центру купили тканину.
я: а я почервонілі яблука,
валерія: ясно
вероніка: а ти що там, як у школі?
валерія: та нічого, все добре! сьогодні розглядали тему з української мови «чи можливо все купити за гроші?»
іванка: хммм давайте подумаємо
валерія, вероніка: давай!
іванка: особисто моя думка, що неможливо все купити за гроші, адже ти ж не купиш собі маму чи тата, здоров‘я, затишок.
вероніка: я з тобою згідна, але ж щоб мати хороше здоров‘я потрібно регулярно відвідувати лікарів, а це не є дешеве задоволення...
іванка:звичайно але іноді лікарі навіть за гроші не зможуть до
валерія: значіть вирішино здоров'я не купиш за гроші
Комп’ютер займає особливе місце у моєму житті. Це один із найчудовіших та найкорисніших винаходів людства, яким я користуюсь щодня. Комп’ютер дарує знання, вчить знаходити корисну інформацію, дозволяє дивитися фільми, друкувати, малювати та просто розважатись. Більшість вважає, що комп’ютер – лише розвага та цікава іграшка. Проте це не так. Ця машина – гарний інструмент, який дозволяє полегшувати наше життя.
Щодня я користуюсь комп’ютером. Коли я роблю уроки, то обов’язково вмикаю його. В інтернеті я знаходжу цікаву інформацію з того чи іншого предмету, використовую її у своїй підготовці. Завдяки цьому я навчився пошуковій роботі. Тепер я знаю, яка інформація є цінною, а яку слід відсіяти. Також комп’ютер допомагає у побуті. Коли я не знаю, як зварити якусь їжу чи відтерти плямку, то звертаюсь до комп’ютера. Отже, комп’ютер у моєму житті грає особливу роль. Ця машина є гарним інструментом, за до якого ми можемо дізнатись багато цікавого та пізнати світ.
Объяснение:
это правелно
Іще не сніг і навіть ще не іній, ще чути в полі голос череди. Здригнувся заєць - ліс такий осінній, куди не ступиш, все щось шарудить! Чи, може, це спинається грибочок? Чи, може, це скрадається хижак? То пролетить березовий листочок, то пробіжить невидимий їжак...
- Давайте послухаємо «музику» листопаду: яка вона за характером?
- Як ви думаєте, про що «співає» осінній листопад?
- Прислухайтеся уважно до шуму листя під ногами та доберіть дієслова, які влучно передають характери цих звуків. (Можливі відповіді: шумлять, шелестять, шерехтять, шарудять, тріщать, хрумтять, скриплять, шепочуться тощо).
Загадка на до
То шерехне, то хрусне, то трісне Килимок під ногами барвистий...
(Опале листя.)
- Дуже часто опале листя порівнюють з барвистим килимом; що ще нагадує вам листя під ногами? (Можливі порівняння: золоті монетки; різноколірні клаптики; яскраві обгортки від цукерок тощо).
- Як ви думаєте, про що шепочуться листочки під нашими ногами? Давайте разом придумаємо казочку «Осінні розмови».
- Прислухайтеся до тиші осіннього лісу (парку): які звуки можна виразно почути час від часу? Наприклад: гілкопад, падіння каштана, поодинокі крики птахів тощо.