Объяснение:
Зоопарк. Яке це диво! Я так давно мріяв про зустріч із різними звірятками. Нарешті моя мрія здійснилась!
У неділю ми з татом поїхали до зоопарку. Спочатку автобус мчав по шосе, а потім ми їхали в метро. І ось довгождана зустріч. Перш за все, ми побачили великого шимпанзе. Я пригостив його смачним ескімо, він зрадів і кумедно бігав по вольєру. Чубатий какаду вражав своїми строкатими барвами. А якою чудовою була маленька колібра! Потім нашу увагу привернув незграбний кенгуру. Зачарований я був і рожевим фламінго. Стомлені та щасливі ми повернулись додому.
З давніх давен на Україні віночок вважається національним оберегом. Жінки із покоління в покоління намагаються передати свої знання про традиції народу наступним поколінням: від бабусі – до внучки, від матусі до доньки. Значення цього атрибуту української символіки ніколи не перебільшувалось. Тому кожна дівчинка ще з дитинства навчилася плести віночки.
Сам процес плетіння українського віночка – це справжня наука, яка поєднує в собі багато магічних традицій наших пращурів. Український віночок сплітали до якогось свята, обряду, він був і залишається частиною життя народу. У більшості випадків дівчата плетуть вінки з польових квітів.
Вагомим вважається віночок, коли при плетінні використовуються різні лікувальні трави і квіти. Вони мали не тільки корисні властивості, а й своєрідну магічну функцію. Наприклад, любисток користувався славою, ніби він приваблює кохання. Безсмертник – для тривалого й щасливого життя, а віночком з барвінку квітчали наречену на весіллі.