М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
roden13
roden13
04.06.2023 11:34 •  Українська мова

Написати невеликий твір на тему заквітчаймо свою україну. 6-8 речень. )

👇
Ответ:
BlackGus007
BlackGus007
04.06.2023

У кожної країни, своі традиції, своі свята, культура. Та й в нашій України є культура. Може, люди й забувають про українські традиції, але є і ті, хто поважає їх і сьогодні. Ми повинні поважати культуру, відмічати свята й поважати традиції. Люди, любіть країну, та поважайте її. Заквітчаймо Україну разом!

4,6(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
pkulanina
pkulanina
04.06.2023

(С)ашко  в гостях у (А)ндрія.

С. - Привіт Андрію.

А. - Привіт Сашко. Заходь.

С. - Як справи?

А. - Чудові справи. А в тебе?

С. - Теж.

А. - Як чудово, що ти прийшов до мене. Ми зможемо пограти на комп"ютері.

С. - Я люблю грати на комп"ютері.

Мама Андрія. - Привіт Сашко. Добре, що ти прийшов до нас у гості. Ну хлопці йдіть на кухню пити чай.

А. - Сашко ходімо зі мною.

С. - В тебе затишно.

А. - Дякую. А до скількох годин ти будеш грати у мене?

С.  - До сьомої години вечора.

А. - Чудово. Тоді ходімо грати. У нас ще багато часу.

НЕ СУДИТЕ СТРОГО ПИСАЛА САМА((ЕСЛИ НЕ НРАВ НЕ УДАЛЯЙ

4,7(27 оценок)
Ответ:
10040
10040
04.06.2023
Прийшла довгожданна весна, моя улюблена пора року. Я дуже льблю дзвінкий, радісний, зворушливий пташиний спів, що лине у блакитному чистому небі. Я люблю навіть перший подих весни у таненні снігу, маленьких струмочках, прозорих калюжках, краплинках води. Чарівна весна увійшла у парки і сквери, наповнила новим життям бруньки дерев, кушів. Вже зазеленіла трава, з’явилися яскраві духмяні квіти, розцвіли білим цвітом сади! За це любить весну кожен і я особисто.Весна красна, бо прекрасна кожною квіткою, барвистим метеликом, співочим соловейком.

Сьогодні казковий день, теплий і сонячний. Ледь помітний вітер гойдає тонкі віти дерев. Годівничка для птахів порожня, вони всі в небі. Пернаті друзі співом вітають весну. Я дістаю зошита, вириваю чистий аркуш і роблю кораблика. Пускаю його в перше плавання по струмочку , що біжить вздовж тротуару. Весна зігріває душу і наповнює радістю моє серце, бо настала пречудова пора року!
4,8(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ