М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Уякому відмінку поставлено слово: пожовклу?

👇
Ответ:
dlazech1979
dlazech1979
29.10.2022

поставлено в знахідному відмінку

4,5(17 оценок)
Ответ:
BooHazz
BooHazz
29.10.2022

ну просто в знахідному відмінку

4,5(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
баклажан233
баклажан233
29.10.2022
1 вариант:Кобзар був схожий на характерника: високий, сухий, з сивою чуприною, яка, мов пасма віхоли, обвивала охмуре-не чоло і впалі щоки. Дві западини очей були темні, як ніч. На них звисали острішки брів. Тонкі, вкриті сизою осугою губи ховалися під довгими шпакуватими вусами.
2 вариант:Я схожий на батька й на маму. Батько в мене низенький, міцний, як горішок. Волосся, правда, на голові лишилось малувато, але зморщок на круглому обличчі зовсім немає, ніс кирпатий, зуби рівні і білі, і коли він сміється, то виглядає молодшим за маму. Мама ж — повна протилежність. Вона висока, струнка, худенька. На подовгастому обличчі — рівний з горбинкою ніс, чорні зламані брови, мигдалевоподібні сірі очі. Зовні мати сувора й неприступна, а насправді в неї добре серце.
 
4,8(83 оценок)
Ответ:
Знания
Знания
29.10.2022

По-перше, шляхтний вчинок – це вчинок щирий, його роблять від щирого серця.  Це також означає, що людину не змусили його зробити, а він сам зважився на цей крок.

По-друге, шляхетний вчинок – це вчинок сміливий. Це означає,  що людина не злякалася її зробити, а зважилася і зробила її до кінця, навіть через певні перешкоди.

Але шляхетний вчинок не обов'язково повинен бути дуже складним, він може бути і простим: наприклад, перевести бабусю або сліпу людину через дорогу - це теж прекрасний шляхетний вчинок!

Насправді, нас оточує багато можливостей для шляхетних вчинків. Варто лише помітити їх! Недарма в народі кажуть: «Зле тому, хто добра не робить нікому».

4,4(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ