ответ:84. Угода від дев’ятнадцятого березня дві тисячі одинадцятого року
Народився двадцять восьмого квітня тисяча дев’ятсот вісімдесят шостого року
Подовжено до п’ятнадцятого серпня дві тисячі сімнадцятого року
Призначено на перше квітня дві тисячі одинадцятого року
Подовжено до сімнадцятого травня дві тисячі п’ятнадцятого року
Одружилися дванадцятого вересня дві тисячі п’ятого року
Документ видано вісімнадцятого січня дві тисячі третього року
Починаючи з десятого березня дві тисячі сьомого року
Виїхав двадцять четвертого лютого дві тисячі дев’ятого року
Програму затверджено шістнадцятого лютого дві тисячі одинадцятого року.
Объяснение:
Так
Объяснение:
Поняття народу і населення часто плутають. Проте між ними існує суттєва різниця.
Якщо кількість людей приїжджає на певнн місце і починає облаштовувати своє життя: будує будинки, народжкє дітей, збирає врожай. Таких людей ще не можна назвати народом. Так, є люди, будинки, домашні тварини, вулиці, діти. Але це ще не народ, правильніше було б назвати їх поселенням, селом, а, з часом, містом.
Пізніше у населення з'являються свої індивідуальні риси. Вони унікальні, властиві саме цим людям.
Тобто народ - це люди, що народились у визначеному місці, живучи за законами роду, сформували свої звички, традиції.
Їхній побут, організація життя, символіка, традиції, знання, досвід є джерелом їхньої сили. У таких умовах ростуть інші діти, люди повніше відчувають себе частиною одного цілого.
усвідомлення батьківщини до кожного з людей приходить по-своєму. але приходить час — і кожний розуміє нерозривну єдність із рідною землею. адже на цій землі зросли наші діди і батьки, на ній вчилися ходити ми і зроблять перші кроки наші нащадки. споконвіку боронили цю землю наші предки, берегли її як найцінніший скарб. вона завжди була їхнім багатством, яким пишались і захищали. а беручи від природи її дари, люди розуміли, що цих щедрот буде значно більше, якщо вони берегтимуть природу.
у наш час перед людьми гостро постала екологічна проблема. це пов'язано з тим, що люди вирішили стати господарями природи, почали її підкоряти собі. внаслідок роботи виробництв забруднилися ріки. збільшення орних земель призвело до знищення лісів. смердюче каховське водоймище було колись мальовничою українською землею. пішли під воду біленькі хатки, вишневі садочки і кучеряві верби над ставками. а колись красиве і багате аральське море висохло, бо з нього викачали воду на зрошення засушливих районів. нащадкам у спадок залишилися тільки прекрасні шевченкові малюнки аралу.