М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Hictoru
Hictoru
06.05.2023 00:51 •  Українська мова

50 із запропонованих речень випишіть дієприслівники, виконайте їх морфологічний розбір за схемою: *назва особливої форми дієслова. *на яке питання відповідає? *вид (доконаний чи недоконаний). *час (теперішній чи минулий). *синтаксична роль у реченні. зразок: великий корабель, захитавшись, поринув у воду (а. кащенко). захитавшись – дієприслівник, доконаний вид, теперішній час, обставина. 1. а в степу, загубивши прямий шлях, гасав і крутив вітер (к. басенко). 2. стоять за селом вітряки, звівши в небо крила, і ждуть вітру (і. цюпа). 3. ми не довго розмовляли, присівши серед міжрядь молодого саду (і. цюпа). 4. перепелиця пурхнула перед харитею і, тріпочучи коротенькими крилами, ледве перенесла на кілька ступнів своє тіло (м. коцюбинський). 5. тихо шуміла трава під березками, захлинаючись, ковтала воду суха земля (с. васильченко).

👇
Ответ:
FuzziBoy
FuzziBoy
06.05.2023
Згубивши курутив.звівши ждуть .розмовляли пурхнулв перенесла шуміла ковтала
4,6(73 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
laxier
laxier
06.05.2023
уувуув в у в в Мовні фунції - В мовознавстві виділяють наступні основні мовні функції як найбільш важливі засоби комунікації :комунікативна - комунікативна функція.Це найважливіший універсальний засіб комунікації.Є також міміки, жести, "мова" музики, живопису, але їх можна розуміти по-різному.Важливо, щоб мова для повноцінного розвитку мала обслуговівати всі сфери комунікацій: наука, технології, виробництво, освіта, релігія, життя і т.д.пізнавальний -   мова як засіб пізнання світу.Спілкування людей передбачає деякі знання навколишньої реальності, та один з універсальних та ефективних засобів пізнання довкілля є мова.накопичувальний- формуючи думки за до мови, людина пізнає світ, накопичує знання про нього. Мова зберігає всі досягнення попередніх поколінь. Пізнаючи мові, людина разом з цим засвоює знання про світ, що зменшує шлях пізнання(наприклад, фразеологізми - не хапай поперед батька в пекло, сім разів подумай - а вже потім з’їж - часто підказують, як правильно зробити у тому чи іншому випадку ).
4,6(2 оценок)
Ответ:
оорог
оорог
06.05.2023
Однорідними називаються такі члени речення, які відповідають на одне й те саме питання й відносяться до одного й того ж члена речення або пояснюються одним і тим же членом речення.
Порівняйте два речення:
Я часто отримую листи і посилки. Я часто отримую, і відправляю листа.
У першому реченні два доповнення відповідають на питання ЩО? і відносяться до одного і того ж присудка, а у другому реченні два сказуемых пояснюються одним загальним доповненням.
Однорідні члени зазвичай виражаються словами однієї частини мови, як це було в пропозиціях вище, але можуть бути виражені і різними частинами мови. Наприклад: Він говорив повільно, з великими паузами. У цьому реченні перше обставина виражено прислівником, а друге - іменником з прийменником.
Однорідні члени у реченнях можуть бути поширені, тобто можуть мати залежні слова. Розгляньте уважно наступна пропозиція.
Мужики знімали шапки з голови і вклонилися.
Тут два однорідних сказуемых (ЗНІМАЛИ і КЛАНЯЛИСЯ) : перше поширене обставиною (З ГОЛОВИ) та доповненням (ШАПКИ) , а друге не поширене (у нього немає залежних слів) .
В одному реченні може бути кілька рядів однорідних членів. Наприклад:
Місяць піднімалася і освітлювала дорогу, поле й будинку села.
Перший ряд однорідних членів у цьому реченні створюють сказуемые, другий - доповнення.
4,6(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ