М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Надо. твірна тему "наталка полтавка уособлення найкращих рис"

👇
Ответ:
dobugrajk18
dobugrajk18
05.04.2021
Серед жіночих імен наталок, оксанок, марічок чи не найбільше, а тому їх вважають найпоширенішими в україні. мабуть, через те, що дівчата з цими іменами були особливими. поширенню імені наталка сприяла і п'єса івана петровича котляревського "наталка полтавка". я впевнена, що всі, хто читав п'єсу і. п. котляревського, не залишилися байдужими до образу наталки — дівчини чесної, рішучої, вірної, красивої, працьовитої. став крилатим і вислів возного: "золото — не дівка! " чим же полонили цей образ і вся п'єса і. п. котляревського читачів уже не одного покоління українців? у чому популярність п'єси й сьогодні? на мою думку, насамперед п'єса полонить читача чи глядача добротою, щирістю, великодушністю героїв твору. і тим, що перемагають у п'єсі правда, щирі почуття, а несправедливість підступає. нам завжди хочеться, щоб було так. і звичайно — велика сила кохання. світ споконвіку тримався на любові, і в будь-який час будуть важливими й найціннішими такі почуття, як доброта, душевність, повага й кохання. образи наталки й петра, створені і. п. котляревським, — це символи вірності в коханні й боротьбі за нього. коли я читала вперше п'єсу котляревського, вона дуже мені тим, що в ній багато пісень, танців. письменник відтворив національний колорит, вивів такі характери персонажів, які справляють неповторне враження. у п'єсі звучить 22 пісні, деякі з них народні, деякі написав сам письменник, але вони теж стали народними, бо полюбилися народові. цікаво те, що майже кожен із персонажів має свій пісенний портрет. пісні роблять п'єсу не схожою на інші — і в цьому теж особливість твору і. п. котляревського
4,8(43 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
masenkon524
masenkon524
05.04.2021

Ми часто переживаємо в житті різні ситуації. Нажаль, не завжди всі моменти можна назвати щасливими. Досить часто людину спіткає горе, втрачається сенс життя чи просто наступає переломний період. Саме в такий час можна пізнати тих людей, які тобою дорожать і цінують відносини. Їх називають щирими, надійними і вірними друзями.

Товариш ніколи не скривдить, не спричинить болю, завжди підкаже у важкій ситуації, якій завжди можна розповісти свою проблему. Так, по різним причинам за певною порадою ми не маємо можливості линути до рідних. А от справжній друг нам завжди до точно дасть раду, не відкине, не скаже, що ти сам повинен справлятися з труднощами. Лише другу можна повністю довіритися і взяти до уваги його думку.

Але цей такий скарб зустрічається досить рідко. Дуже багато людей, маючи корисливі наміри, прикидаються товаришами. І коли, досягають своєї мети – просто зникають з вашого життя. Через це, слід уважно і з насторогою підходити до вибору своїх товаришів. Також, чим старшим стаєш – тим важче знайти вірного друга.

Дружба – це коли ти щось натворив, а твій друг узяв усю вину на себе. Коли ти розповідаєш секрет другу, і точно розумієш, що ця людина ніколи не розповість його іншим.

Зазвичай дружба міцніє з роками. Адже лише з часом можна взнати істинну душу приятеля. Саме через це справжніх друзів не дуже багато.

Дружба – найдобріше і найщиріше почуття на Землі. Легко втрачається і важко знаходиться і поновлюється. Справжня дружба збагачує людину духовно і не щастя. Людина, яка пізнала дружбу – щаслива людина. Ця людина завжди поруч. Між друзями існує ніби нитка зв’язку. І завжди присутні щирість та довіра.

Саме тому необхідно цінувати це почуття як найцінніший скарб. Берегти як саме найдорожче і відноситись з повагою.

http://ukrtvory.ru/virnij-priyatel-to-najbilshij-skarb.html
4,5(50 оценок)
Ответ:
DimaMartolog
DimaMartolog
05.04.2021
Про дружбу всі говорять багато. Я помітила, що дехто з моїх ровесників легко користується словом «друг», називаючи ним мало не половину класу наших однолітків. На моє переконання, слід розрізняти слова «друг», «приятель», «товариш». Перші два слова дуже близькі за значенням, а от товаришів може бути багато, а друг — лише один. Усі ми маємо товаришів, з багатьма маємо дружні стосунки, але не кожен із нас має справжнього друга.
Коли я писав твір, мама підказала мені гарні слова, які давно сказав Б. Франклін: «Брат може не бути другом, але друг — завжди брат». І це справді так, бо хто такий вірний приятель (друг)? Насамперед, це близька тобі людина по духу, з якою приємно проводити час, приємно разом готувати уроки. Він завжди буде поруч у скрутну хвилину, і я теж буду поруч у такий момент. Справжні друзі разом і в скруті, і в радості. Тому така людина — справжній скарб. Такий друг завжди відданий, він ніколи не зрадить, не скаже: «Мені вже не хочеться з тобою дружити». Справжній друг — це на все життя. У мого тата є такий друг. І я дуже хочу, щоб у мене теж був такий друг на все життя
4,4(82 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ