Объяснение:
Вихованість.Кожен із нас зустрічався з цим поняттям не один раз у своєму житті.Але що ж таке вихованість? І чому вона нам потрібна?
Вихованість-це загальні норми, вимоги поведінки, яких потрібно дотримуватись.Це не є зовнішній вигляд чи матеріальний стан, це людські манери, ставлення до інших людей. Своєю поведінкою ми показуємо наскільки ми поважаємо оточуючих, та в першу чергу до себе!Всім нам приємно, коли друзі чи незнайомі люди до нас відносяться з повагою, але ми самі часто не задумуємося чи поважаємо інших. Адже роблячи комусь боляче, робимо боляче собі. Народна мудрість говорить: "Гостре словечко коле сердечко " чи "Добрим словом мур проб’єш, а поганим і в двері не ввійдеш". Український народ з давних-давен знав, що означає бути вихованим та ввічливим. Але чому ми не знаємо цього тепер?
Вихованість-норма поведінки. А що таке норма? І взагалі, що є цілком нормальним для одного, може бути понад міру іншому.Тому поняття як норми не є однозначним.
І всетаки тільки за до чемності та вихованості можна добитись визнання людей. А рано чи пізно, воно нам всеодно знадобиться. Це має велике значення в нашому житті.
Подробнее - на -
Промчала за моїм вікном хуртовина. Закрутила у вихор сніжинки та понесла їх кудись, мов білогрива трійка коней. І раптом одна непокірна сніжинка, схожа на блискучу зірочку з новорічної ялинки, «відхилилася від курсу» та прилипла до скла. Я довго дивився на неї, а вона несподівано розтанула. Незабаром на її місце прилетіли інші сніжинки, вони теж притиснулися до вікна, а за ними ще й ще. І раптом сніг посипався великими пластівцями. Я милувався цією красою і не міг відірвати очей. Не дарма зиму вважають чарівною порою року.
Пасивні: вивчаючий, закриваючий, перечитаючий, визнаючий, виявляючий, відправляючий, даруючий, обговорюючий, спечений