М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
begk55
begk55
04.05.2021 06:04 •  Українська мова

Скласти текст на тему " зимовий день". використовуючи іменники у різних відмінках.

👇
Ответ:
Сл2064
Сл2064
04.05.2021

Кожна пора року славиться своєю особливісттю: Літо- спекою, Осінь- яскравим листтям, Весна- відродженням усього живого. Зима звісно славиться снігом. Іноді, дивлячись на сніг, хочеться сидіти вдома, пити гарячий чай, закутатись в теплу ковдру і дивитись як кумедно горобчики скакають по снігу у пошуках їжі. Але коли в тебе є друзі- все навпаки. Хочеться одразу надіті куртку і вибігли на двір, впавши в пагорб зі снігу зробити сніжного янгола, а тим горобчикам зробити годівничку. Зима радує не тільки душу а й око. Ну от як не зачаруватись у засніжені дерева і будинки?

4,5(90 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Влад11737463
Влад11737463
04.05.2021

Трішки більше ніж есе,але все ж))

Людина повинна відповідати за свої слова. Цього нас вчили з дитинства. Але, кажучи це, наші батьки та вчителі, що говорили нам про це, далеко не завжди самі це робили. Згадаймо, скільки разів ба­тьки обіцяли купити ту чи іншу іграшку, розраховуючи на те, що ди­тина відчепиться, а потім і зовсім забуде. І яке ж відчуваєш розча­рування, коли розумієш, що ніякої нової іграшки у тебе не буде! Так, ще з дитинства починаєш розуміти, що люди навколо тебе бувають не­щирі, що не можна довіряти словам іншої людини. А якщо інші го­ворять неправду, то можна це робити і самому. І з такої, на перший погляд, дрібниці насправді виростає велика проблема.

«Слово не горобець, вилетить не впіймаєш», — кажуть в наро­ді. І перш ніж пообіцяти що-небудь, людина повинна сто разів по­думати, чи зможе вона це зробити. У давні часи люди вірили у силу слова, у відповідність його дійсності. Тому вони не мали підписува­

ти якісь договори, закріплювати угоди печатками. Однією з най­кращих якостей вважалося здатність дотримувати слова. А зараз нещирість, хитрість сприймаються як цілком зрозумілі й прийнят­ні речі. Люди одружуються, обіцяють бути вірними друг другу пе­ред свідками, та потім зраджують і залишають один одного. Ком­паньйони підписують угоду, та зовсім не збираються дотримувати­ся її умов, бо кожний думає лише про свою вигоду.

Дуже прикро дивитися на цю нещирість, та починається все з недотриманих обіцянок. Велика брехня народжується з малої. Тому намагайтеся дотримувати свого слова, не обдурюйте інших, і, мож­ливо, світ стане чеснішим!

Подробнее - на -

Объяснение:

4,5(40 оценок)
Ответ:
suminjenya
suminjenya
04.05.2021

Прилітають солов'ї не всі одразу, напровесні, десь надвечір. Чуємо: пробують в гущавині голоси лиш поодинокі солісти. Це він прилетів, господар, а її ще нема, вона з'явиться десь пізніше. Як справжній лицар і глава сім'ї, він огляне свої володіння. переконавшись, що все на місці, приготує гніздечко, заховавши його між віттям так, щоб ніякий шуліка не помітив. А після того вже зволить прибути вона, пані солов’їха чи молоденька соловейкова наречена. Верба з віттям—то їхня планета! Там панують їхні співи й любов…

Объяснение:

4,6(56 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ