- Привіт, Іванко! Як справи? Як відпочили вчора на природі?
- Привіт, Артеме! Справи добре, проте я вкрай була обурена поведінкою людей на природі.
- А що сталось?
- На жаль, більшість не доносить сміття до смітника. І вся заповідна зона вкрита купою пляшок, серветок, пакетів.
- Це велика проблема людства! Через таких несвідомих осіб страждає вся Земля.
- Так, через таких людей ми маємо чимало екологічних проблем.
- З екологією у нас серйозні проблеми, і справді. А що вже казати про заводи, на яких немає очисних споруд…
- Землі дуже важко з цим впоратись. Я вважаю, що через таке ставлення до природи, людство і потерпає від великої кількості катаклізмів.
- Земля не вибачає байдужості, тому кожному з нас треба ставитись до природи з повагою!
Чи важко бути творчою особистістю ? Я вважаю , що так . Деяких просто не розуміють оточуючих . Деякі не можуть просто " знайти " себе . Люди з покон віків займалися малюванням , графіті , скульптурою, музикою і акторською майстерністю. Скільки відомих людей ми знаємо - Клод Моне , Бетховен , Бах , Ольга Куриленко , Міла Йолович та ін. Всі ці люди неодміно дуже талановиті . Але скільки випробувань життям вони пройшли , пережили . Не про сі вони розповідають , щось приховують.
На мій погляд , бути творчою , відомою людиною зовсім нелегко , а дуже важко.
Объяснение:
Сьогодні в Україні намагаються відродити козацтво, ретельно вивчають життя козаків, їх звичаї, традиції, створюють сучасні козацькі загони. Справді, часи козацтва — частина героїчного минулого українського народу. Так в чому ж полягає такий жвавий інтерес до козаків? Чому ж ми, українці, пишається ними на весь світ?
Унікальність нашої історії і нашого народу полягає в тому, що у козацтві виявився творчий і волелюбний дух наших предків. Кожен в Україні чув про козаків. Козак в нашій уяві — це звитяжний воїн, що не розлучається з шаблею. Захисник Вітчизни, оборонець прав і віри, звичаїв та гідності кожного, хто живе під небом України. Про них написано багато наукових книжок, цікавих романів, знято фільмів. Про наш козацький рід і його ватажків говориться в урочистій пісні нашої держави — гімні України. А про малого хлопця і дорослого парубка, що вміє відстояти свою честь і захистити слабшого, старого, жінку, у нас кажуть: справжній козак. І у це слово вкладають розуміння найбільших чеснот нашого народу.
Козацтво в Україні виникло більше 500 років тому, в час розпаду Київської Русі після монголо-татарської навали. Українські міста піднімалися з руїн, але володарем колись могутньої держави стали литовські князі, хоча переважну більшість населення Великого Князівства Литовського складали українці й білоруси. В перші часи українці під новою владою почувалися вільно, литовці не утискали їх ані віри, ані мови, ані прав чи звичаїв. Та вже у XV-XVI ст. посилився вплив поляків, починається відбирання прав і процес закріпачення селян. Українці перестали почувати себе господарями на власні землі.