М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
anna18341
anna18341
04.01.2020 03:17 •  Українська мова

13 сложноподчинённых на украинском языке с замененными союзами

👇
Открыть все ответы
Ответ:
kislova04
kislova04
04.01.2020
Одного разу я поїхала до старшої сестри в гості. Вона пообіцяла, що якщо я їй буду до по хозяйстві, то вона мені купить айфон. Я щойно погодилась, и с радістю взялась за роботу. З часом вона познайомила мене з цікавим хлопцем, який час від часу приходив в гості. Було дуже цікаво і весело, і сестра сказала, що батьки його не будуть проти, якщо я буду з ним зустрічатися. Пройшло 2 місяці, я вже збиралася до дому... -мені не получилося купить тобі айфон, сказала вона, коли я вже йшла на автостанцію, і його батько сказав, щоб ніяких відносин не було в тебе з тим хлопцем,-додала вона... Одже, додому я поїхала з ні чим. Було дуже прикро і сумно
4,5(77 оценок)
Ответ:
kolyuchka
kolyuchka
04.01.2020

Складне речення, що складається з двох або більше преди­кативних одиниць, поєднаних в єдине семантичне й граматичне ціле підрядним зв'язком за до сполучників підрядності чи сполучних слів та інших граматичних засобів, називається складнопідрядним.

Предикативні частини складнопідрядного речення синтак­сично нерівноправні: одна з них підпорядкована іншій. Отже, частина складнопідрядного речення, що перебуває в синтак­сичній залежності від іншої, головної частини, називається підрядною.Частина складнопідрядного речення, якій підпоряд­кована підрядна частина, називається головною.

Залежність підрядної частини від головної у складнопідряд­ному реченні мислиться як поняття синтаксичне. У семантич­ному значеннєвому відношенні обидві частини складнопідряд­ного речення бувають рівноцінні, однак нерідко саме підрядна частина передає основний зміст усього складнопідрядного ре­чення. Так, у реченнях Не диво, коли \о, І важко бул\самостійною і з погляду струк­турного, що формально виявляється в її\.

4,4(76 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ