Привет!
Людина, яку я поважаю і на яку хочу бути схожим,— це моя мама. Вона завжди добра, ласкава. Моя мама дає мені хороші поради. І, часом, коли мами немає вдома і ні з ким поділитися своїм горем чи радістю, в мене ніби камінь на душі. Але, коли приходить мама, то горе, розділене з нею, — півгоря, а радість — подвійна радість.
Інколи, буває мама насварить мене за погану оцінку в школі або ще за якусь шкоду — я ображаюсь і, буває, навіть не розмовляю. Але частіше я буваю неправий. А коли розумію це, йду до мами і пере . І мама мене завжди вибачає, як би я не провинився.
Одного разу я уявив, що мами немає. Як тоді склалося б моє життя? Про це страшно навіть подумати. І я зробив висновок, що мама — це все: і радість, і доброта, і розуміння, і розрада, і все-все на цьому світі.
Я хочу бачити свою маму завжди щасливою, радісною, ніжною і доброю. А інакше не може й бути.
Объяснение:
ответ: Васильович, Василівна; Іллевич, Іллівна; Костянтин, Констятнтинівна; Зінович, Зінівна; Демянович, Демянівна; Матвійович, Матвіївна; Валерійович, Валеріївна; Вячеславович, Вячеславівна; Геннадійович, Геннадіївна; Антонович, Антонівна; Георгійович, Георгіїівна; Якович, Яківна; Леонтійович, Леонтіївна.
Вправа 2
Кристино Петрівно, Еміліє Миколаївно, Олександро Вікторіївно, Іванно Іванівно, Евеліно Василівно, Катерино Геннадіївно, Ларисо Григоріївно, Анастасіє Іллівно.
Завдання 3
Рак Івану Романовичу, Голубко Галині Маркіївні, Шевченкові Іллі Володимировичу, Остренко Надії Микитівній, Коршинському Данилу Михайловичу, Бокшай Анастасії Миколаївні.
Завдання 5
1 Надії Вікторівні подарували гарні квіти.
2 Глядачі зустрілися з Сергієм Дмитровичем Скляренко.
3 Колеги щиро вітали Віктора Олексійовича з ювілеєм.
4 Сьогодні Олександру Іваненко виповнилося 50 років.
5 Ми, всі, дякуємо Петру Володимировичу.
6 Актор потис руку Галині Дмитрівні
Объяснение:
Ступені порівняння прислівників
Прислівники на -о (-е), як і якісні прикметники, від яких вони утворені, мають вищий і найвищий ступені порівняння. Вищий ступінь порівняння має просту і складену форми. Проста форма вищого ступеня твориться за до суфіксів -ш-, -іш-: швидко — швидше. Складена форма вищого ступеня порівняння утворюється додаванням до прислівника вищого ступеня слів більш, менш: більш доречно, менш практично.
Проста форма найвищого ступеня порівняння твориться за до префікса най-: для підсилення можуть уживатися префікси як-, що-: якнайдружніше, найтепліше.
Складена форма найвищого ступеня порівняння утворюється додаванням до прислівників слів найбільш, найменш: найбільш дружно, найменш докладно.
При утворенні вищого ступеня прислівників відбуваються ті самі зміни приголосних, що й у прикметниках: г, к, з при сполученні з суфіксом -ш- змінюється на: дорого — дорожче.
С змінюється на шч (на письмі щ): високо — вище. Суфікси -ок-, -ек-, -к-, -ик- при творенні форм ступенів порівняння випадають: глибокий — глибший. Деякі прислівники вищого й найвищого ступенів утворюються від прислівників з іншим коренем: добре — краще — найкраще