Бібліотека — це місце, де книги зберігаються і видаються людям для читання. Я вважаю, що бібліотеки потрібні для того, щоб кожна людина завжди могла почитати книгу, якщо хоче. Якщо любиш читати, то не зможеш кожного разу купувати книгу, щоб прочитати. Це дуже дорого. А ось прийдеш до бібліотеки - а там книг багато, тільки обирай. Береш книги, читаєш, а потім повертаєш їх до бібліотеки, щоб інші люди теж могли їх прочитати. Тому треба берегти книги, щоб їх могли читати більше людей.
Мова – це не просто б спiлкування, а щось бiльш значуще. Мова – це всi глибиннi пласти духовного життя народу, його iсторична пам’ять, найцiннiше надбання вiкiв, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, iнтелектуальна i мисленнєва дiяльнiсть народу. — Олесь Гончар.
Найбільше і найдорожче добро кожного народу — це його мова, та жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає І своє давнє життя і свої сподіванки, розум, досвід, почування. — Панас Мирний.
Мова — духовне багатство народу. — Василь Сухомлинський
Якби я була президентом нашої країни, видала б такий наказ:
всі уроки у школах повинні обов язково цікавими.
Уроки природознавства проводити лише на природі. Хоч раз на місяць виїзджати туди, де знаходиться те, що вивчається: у ліс, в степ, на річку.
Уроки математики проводити з використанням комп ютера.
На мові - розгадувати загадки і кросворди за правилами. Тоді було б легше і цікавіше їх запам ятати.
Іноземну мову вивчати за мультфільмами іншомовними. Вважаю, тоді уроки англійської полюбили би усі.
На перервах для всіх бажаючих відчинила би спортивні зали, шоб можна було пограти у м яча, повисіти на перекладині або просто поплигати.
Ось тоді би не було предметів, яких не люблять учні, і на перервах чергові не тягли би бешкетників до директора.