М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
erra1337
erra1337
10.06.2021 02:44 •  Українська мова

Текст твору з водою жарти погані .зразу за селом буде поріг .дуже термі!

👇
Ответ:
элеон3
элеон3
10.06.2021
Очень сложно не понятно объясни по подробнне
4,6(53 оценок)
Ответ:
bluegirl
bluegirl
10.06.2021
З водою жарти погані. Зразу за селом буде поріг, то ти не ходи через нього, потонеш. Тут навіть у високу воду на моторах тонуть. Як побачиш попереду підвісний міст через річку, то, не доходячи до нього, приставай до берега. Попроси мужиків, вони до перенести твоє чудо.Обноситись мені не хотілось, і не тільки через лінощі, тут ще й гонор заговорив. Як можна було не скористатися з нагоди випробувати себе і корабель у по-справжньому небезпечних умовах? Побоюся - потім ніколи не прощу собі. Нічого не сказавши старому, попрощався і поволі поплив, внутрішньо настроюючись на випробування.
Небезпека збільшувалась ще й тим, що по річці несло колоди, на порозі вони ставали сторч, перекидались. Якщо така колода впаде на човен, вона потрощить його на друзки. За кілька кілометрів до Зарєчинська почався сплав лісу. На валунах порога і вздовж берега - скрізь завали з колод.
Не залишаючи часу на роздуми і вагання, я швидко вивів човен на стрижень. Виждавши, поки між колодами, що пливли, утвориться прогалина, кількома дужими гребками кинув човен у напрямку порога. Останнє, що я встиг помітити на березі, - це люди, які, розмахуючи руками, бігли від мосту до води. Коли човен ковзнуло вниз, у мене захопило подих. Вал з розгону вдарив у спину, і я втримався тільки тому, що міцно вперся ногами в палубу. Вода перекотилася через човен, і він знову пірнув носом униз. Мене ще раз обдало водою з голови до ніг, а потім човен пішов перевалюватись із хвилі на хвилю, дедалі менше черпаючи її носом…
4,7(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

1)Петро(іменник,___) нездужаючи(дієприслівник,_._._) вже(прислівник, _._._) кілька(прислівник, _._._) днів(іменник, _._._) виглядав(дієслово,===) блідим(прикметник,===) і(сполучник) знесиленим(прикметник, хвилястою).

Просте, розповідне, неокличне, неускладнене, повне, двоскладне, поширене.

Він(займенник,___), нездужавши(дієприслівник,_._._) підняти(дієслово, _._._) уламок(іменник,_._._) скали(іменник, _._._) ,приніс(дієслово,===) великий(прикметник, хвилястою ) гострий(прикметник, хвилястою ) камінь(іменник,_ _ _).

Просте, двоскладне, розповідне, неокличне, ускладнене дієприслівниковим зворотом, повне, поширене.

2)Непокоячись(дієприслівник,_._._) нам(займенник, _ _ _) яких(займенник, хвилястою) меблях(іменник,_ _ _) змалку(прислівник, _._._) він(займенник, ___) звик(дієслово,===) до(прийменник) дерев’яних(числівник,_ _ _) нар.

Просте, розповідне, неокличне, неускладнене, повне, двоскладне, поширене.

Непокоячись(дієприслівник,_._._) про(частка) довкілля(іменник,_ _ _) старшокласники(іменник,___) вирішили(дієслово,===) патрулювати(дієслово,===) парк(іменник,_ _ _).

Просте, розповідне, неокличне, неускладнене, повне, двоскладне, поширене.

3)Баба(іменник,___) побігла(дієслово,===) селом(іменник,_._._) не(заперечна частка) славлячи(дієприслівник,_._._) своїх(займенник, хвилястою) дітей(іменник,_ _ _).

Просте, розповідне, неокличне, неускладнене, повне, двоскладне, поширене.

Вони(займенник, ___) чесно(прислівник, _._._) виконували(дієслово,===) свою(займенник, хвилястою) роботу(іменник,_ _ _) не(заперечна частка) ставлячи(дієприслівник,_._._) героїв(іменник,_ _ _).

Просте, розповідне, неокличне, неускладнене, повне, двоскладне, поширене.

4,8(46 оценок)
Ответ:
maxtihvin
maxtihvin
10.06.2021

Займе́нник — це самостійна частина мови, що вказує на особу, предмет, ознаку, кількість, але не називає їх. Наприклад: він, ми, щось (вказують на особу, предмет); той, мій, всякий (вказують на ознаку); скільки, стільки (вказують на кількість). Займенники відповідають на питання хто? що? який? чий? скільки? Усі займенники змінюються за відмінками, а деякі, як і прикметники, — ще й за родами та числами. У реченні займенник найчастіше виступає підметом, додатком або означенням, рідше — частиною присудка. Наприклад: Я принесу тобі свою надію (Я — підмет, тобі — додаток, свою — означення).

Объяснение:

4,7(20 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ