М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Морфологічний розбір слова яблунь

👇
Ответ:
алка689338
алка689338
23.05.2020

яблунь [ й а' б л у н`]

Объяснение:

я - [й] - согл.,мягк.,звонк.

[а] - глас., удар.

б - [б] - согл.,твёрд.,звонк.

л - [л] - согл.,твёрд.,звонк.

у - [у] - глас.,безудар., заударная.

н - [н`] - согл.,мягк.,звонк.

ь [--]

4,4(64 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
julia77mama
julia77mama
23.05.2020

На мою думку, щоб вижити, людина зобов’язана навчитися пе­ребувати в злагоді з природою.

По-перше, вона сама є часточкою природи, тобто її існування залежить і від навколишнього середовища, і від екології планети в цілому. Яскравим прикладом своєрідного художнього осмислен­ня думки про те, що можна жити в гармонії з природою й не шко­дити їй, є твір Даніеля Дефо «Робінзон Крузо». Автор описує по­бут і діяльність людини, яка випадково потрапила на безлюдний острів. Здавалося б, вижити немає шансів, проте головний герой пристосувався до свого нового середовища й, використавши можливості довкілля та здобутки цивілізації, зумів забезпечити для себе порівняно високий рівень життя.

По-друге, розробляючи щоразу нові й нові технології, людина ли­ше ціною власних помилок, а іноді навіть глобальних катастроф, навчається передбачати наслідки впровадження власних винахо­дів, тобто поступово розуміє необхідність розвитку екологічної свідомості.

Прикладів цього є чимало й у сучасному житті, і в історії. Ідеться насамперед про те, що життя можливе без деяких винахо­дів, що їх можна використовувати на благо природи, що впрова­джувати їх варто лише тоді, коли створено необхідну систему за­хисту від згубного впливу їх на довкілля. Так, російський учений Ігор Курчатов, один із розробників атомної бомби, усвідомивши наслідки свого винаходу, став боротися за використання атомної енергії для мирних цілей. Але мені не відомі, на жаль, випадки, коли вчені відмовлялися від своїх винаходів задля збереження довкілля.

Підсумовуючи викладене, можна зробити висновок, що приро­да може існувати без людини, а людина без природи — ні. Саме тому кожен, хто живе на Землі, має прагнути до гармонійного співіснування з довкіллям і зобов’язаний піклуватися про збере­ження багатств планети.

4,5(28 оценок)
Ответ:

1.Думки філософа Г. Сковороди про «сродну працю», особливо те що кожна людина має займатися тією справою, до якої вона має потяг і схильність, актуальні дотепер. 2. На відміну від словника, граматика характеризується більшою непроникливістю для чужомовних впливів. 3. Мова, будучи знаряддям соціалізації, бере участь у творенні людини. 4. Освіта України, зокрема на сучас-ному етапі розвитку, виходить на якісно новий щабель. 5. Кожен мовець по-винен виробити звичку свідомо аналізувати свою мову, доводячи її використання до автоматизму. 6. Особливо важливе значення при розмові по телефону, має тон, інтонація, темп мовлення.

Объяснение:

4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ