Українська мова

Потрібно переказ з твору: "норми етекету" приписи етикету з'явилися в глибоку давнину як розумні форми спілкування людей. та й досі істинним є твердження: якщо люди перестануть діяти за правилами, вони втратять людську подобу. цих правил, вироблених багатьма поколіннями, надзвичайно багато.

у кожного народу свої правила й традиції, зумовлені національною історією, психологією, політичним устроєм країни. вони позначаються на особистій манері поведінки. попри це законодавці норм етикету — ійці — запевняють: справжня ввічливість усюди однакова, а гарні манери породжуються добросердністю.

додержання норм етикету пов'язане із загальною культурою людини, її самоусвідомленням, самоповагою та ставленням до інших. тому люди завжди намагалися пізнати навколишній світ і себе в ньому. і хоч би що казали, а це не проста справа. адже не кожний з нас здатний поглянути на себе збоку, об'єктивно оцінити свої здібності й можливості, бажання й наміри. укотре доводиться переконуватися в слушності й мудрості зауваження андре моруа: «розкриваючи співрозмовникові душу, ми раптом виявляємо, що зовсім нічого про себе не знаємо». і ось тут раптом починаємо робити відкриття за відкриттям: з'ясовуємо свої погляди, уподобання, звички, зрештою, свої почуття до тих, хто поряд, — рідних, друзів, однокласників.

сама по собі людина мало є увагу, якщо не володіє вмінням гідно поводитися в товаристві. бо відомо, що коштовний камінь — той же діамант — це лише камінь, який не може служити прикрасою, доки не має відповідної оправи. людина також стає окрасою товариства тільки тоді, коли узгоджує свої наміри та вчинки з певними правилами, суспільними нормами. у свою чергу, навколишні через взаємини з нами оцінюють відповідність наших вчинків цим нормам. отже, культура поведінки — це вміння тримати себе в товаристві, навички правильного поводження за столом, форми звертання до старших, однокласників, друзів — одне слово, порядність у взаєминах з людьми.

безперечно, ми хочемо бачити себе бездоганними, приємними, товариськими, мати повагу й довіру людей. у досягненні бажаного неабияке значення мають наші манери — знання нами етикету

Ответ
Всего ответов: 3

Другие вопросы по Українськой мове

Предмет
Українська мова, 16.03.2020 19:30, Andrew1712
Укажіть вид речення.
А. Над хвилями моря, на скелі, хороша дівчина сидить, в лавровім вінку вона сяє, співецькую ліру держить. (Леся Українка)
Б. Дівчина зірвала лавровий вінець і в хвилях шумливого моря знайшла своїй пісні кінець. (Леся Українка)
В. Ти не йди в пишний дім, де музика бринить, де танцюють веселії пари. (Леся Українка).
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 02.03.2019 02:20, yliachedrina200
Фонетический разбор слов замiсть, та таємниці
Ответов: 4
Предмет
Українська мова, 02.03.2019 09:30, Topceev21
Дописати ознаку слова м"яч, матуся, озеро
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 02.03.2019 23:40, olesazato
Реферат на тему егоїзм причина раку душі
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 03.03.2019 21:50, EllyGriendfil
Склади речення зі словами, спільнокореневими із словом золотиться
Ответов: 2
Предмет
Українська мова, 04.03.2019 06:50, 14ксенечка15
Нужно составитьпредложенияпо представленнымсловосочетанием, определить созданияпредлогов. игратьс огнем, держать при себе, вопреки здравому смыслу.
Ответов: 3
Знаешь правильный ответ?
Потрібно переказ з твору: "норми етекету" приписи етикету з'явилися в глибоку давнину як розумні фор...

Вопросы по предметам

Категория
Биология, 16.09.2019 15:30
Категория
Английский язык, 16.09.2019 15:30
Вопросов на сайте: 13322317