Українська мова

Потрібно переказ з твору: "норми етекету" приписи етикету з'явилися в глибоку давнину як розумні форми спілкування людей. та й досі істинним є твердження: якщо люди перестануть діяти за правилами, вони втратять людську подобу. цих правил, вироблених багатьма поколіннями, надзвичайно багато.

у кожного народу свої правила й традиції, зумовлені національною історією, психологією, політичним устроєм країни. вони позначаються на особистій манері поведінки. попри це законодавці норм етикету — ійці — запевняють: справжня ввічливість усюди однакова, а гарні манери породжуються добросердністю.

додержання норм етикету пов'язане із загальною культурою людини, її самоусвідомленням, самоповагою та ставленням до інших. тому люди завжди намагалися пізнати навколишній світ і себе в ньому. і хоч би що казали, а це не проста справа. адже не кожний з нас здатний поглянути на себе збоку, об'єктивно оцінити свої здібності й можливості, бажання й наміри. укотре доводиться переконуватися в слушності й мудрості зауваження андре моруа: «розкриваючи співрозмовникові душу, ми раптом виявляємо, що зовсім нічого про себе не знаємо». і ось тут раптом починаємо робити відкриття за відкриттям: з'ясовуємо свої погляди, уподобання, звички, зрештою, свої почуття до тих, хто поряд, — рідних, друзів, однокласників.

сама по собі людина мало є увагу, якщо не володіє вмінням гідно поводитися в товаристві. бо відомо, що коштовний камінь — той же діамант — це лише камінь, який не може служити прикрасою, доки не має відповідної оправи. людина також стає окрасою товариства тільки тоді, коли узгоджує свої наміри та вчинки з певними правилами, суспільними нормами. у свою чергу, навколишні через взаємини з нами оцінюють відповідність наших вчинків цим нормам. отже, культура поведінки — це вміння тримати себе в товаристві, навички правильного поводження за столом, форми звертання до старших, однокласників, друзів — одне слово, порядність у взаєминах з людьми.

безперечно, ми хочемо бачити себе бездоганними, приємними, товариськими, мати повагу й довіру людей. у досягненні бажаного неабияке значення мають наші манери — знання нами етикету

Ответ
Всего ответов: 3

Другие вопросы по Українськой мове

Предмет
Українська мова, 08.03.2019 17:30, ElenaComarova
Мені потрібно твір-розповідь після грози 4 клас 6 речень
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 12.03.2019 10:09, vika2082
Доведіть або спростуйте тезу людина це сильна особистість​
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 12.03.2019 20:34, lenaseredenko
На кожну схему по реченню: 1)сср + спр 2)сср + бср 3)бср + спр 4)бср + спр + сср дуже терміново! заздалегідь дякую!
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 14.03.2019 08:30, Kappush
Скласти звукові моделі виділених слів-теплі,краї.
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 16.03.2019 15:00, Ламинарка
Найти додатки,! скільки зворушливих спогадів та образів із народного життя пов'язано з рушником! він єднає минуле й сьогоднення. чи знайдемо ми більш опоетизовану і популярну мистецко-побутову реликвію? хіба що наша українська чарівна пісня. власне, рушник-це та ж сама задушевна пісня чи дума. тільки заспівана вона розмаїтими засобами ткання, вишиття, безмежно-буйною фантазією орнаменту.
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 17.03.2019 13:04, makssaulin
Як підкреслити ці слова слава, волі
Ответов: 1
Знаешь правильный ответ?
Потрібно переказ з твору: "норми етекету" приписи етикету з'явилися в глибоку давнину як розумні фор...

Вопросы по предметам

Категория
Қазақ тiлi, 09.02.2021 13:53
Категория
Русский язык, 09.02.2021 13:53
Категория
Математика, 09.02.2021 13:53
Категория
Литература, 09.02.2021 13:53
Вопросов на сайте: 18556191