Українська мова

Твір на тему "реальна чи віртуальна подорож до одного з чудес світу"

Ответ
Всего ответов: 2

Другие вопросы по Українськой мове

Предмет
Українська мова, 03.03.2019 13:36, ehot2004
Скласти повідомлення що містить окличні й неокличні речення (5 - 10 речень)
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 10.03.2019 21:13, irina20042005
Виберіть тему, для розкриття якої найбільше підходять складносурядні речення, і напишіть за нею міні-твір, використовуючи ці речення. теми: -барвистий килим осінь тче -що найбільше я ціную в людині -чи легко і чи варто говорити правду?
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 11.03.2019 14:31, egorsinitsyn9Egor
План до цього тексту калина  уже по ярах  стоїть  у  червоних кетягах, як у зорях. кожна  ягода  аж  дзвенить  достиглим соком, так і  жевріє  сипким жаром. алене може підпалити  ні віття, ні  стверділого листя.  горобці клюють  ягоди,  кетяги ворушаться, і набубня­вілі  сузір’я здригаються,  ніби хочуть злетіти. і від того, що на калині стільки ягід,  вона здається усміхненою.  щасливою й усміхненою. орють.  переорана чорна  земля  піднімає  вище груди, звільна  зітхає. її  огортає  солодка втома: за літо  вона наморилась, вигойдуючи на собі збіжжя, бита громом,  лякана блискавкою. тепер  вона позіхає,  сивими ранками  вкривається  туманом, до полудня  тримає  на собіколючу росу, а  тепло  її ввечері швидко  простигає, залазячи   земля жде  на обложну мокву,  на сірі пронизуючі вітри,  на безпроглядні ночі. вся та негода буде їй байдужою,  вона засинатиме. і коли  хуґа співатиме  од яру свою  перемерзлу пісню,  вона  вже  спатиме. все більше  вкриватиметься  глибо­кими заметами. і  снитиметься  їй, мабуть,  легкий весняний дощ, який лунко  стукає  у її  снігову хату. і так довгоснитиметься їй той дощ, аж поки справді  не розбудить. а тепер – орють, і калина по ярах стоїть у вогні. а тепер небо сизе, і по ньому пасуться сизі хмари. а тепер – лисиця вибігає з нори, вже пухнастіша, і хоч не залишає поки що слідів, але така ж обачна, як і тоді, коли сніг буде продзьобаний торочками її лап. а тепер – повітря пронизане сумом, і той сум тонко блищить на поверхні польової річечки-крутійки, ним пахне димок з багаття, у якому пастухи печуть картоплю, тим сумом дзвенить торохка бадилина, за яку вчепилась, цідиться і не може процідитись нитка бабиного літа. а тепер тітка солоха ламає калину. зірвані кетяги складає в торбу. сама вона – згорблена та немічна. щоб стара була така – то ні; а всеньке життя просла­бу­вала, нездужалося їй. якого кетяга не дістає, то нагинає гілляку. а якої гілляки не нагне, то рогачиком її притягує. ягоди сяють у сузір’ї, не і мимоволі соком не бризкають. вони терпкувато пахнуть, і гіркощами од них несе, і вже долоні натерлись калиною, і одяг, і коси просякли також. поступово худі бабині щоки теж починають світитись, ніби калина покропила їх своїм соком.
Ответов: 3
Предмет
Українська мова, 13.03.2019 12:00, yanochka13kol
Відредагуйте окремі речення із за запишіть їхні правильні варіанти. 1) шановний олег володимирович за мо вас приїхати на нараду мовознавців, яка відбудеться 25 квітня в приміщенні університету. 2) маю нагоду запросити вас до роботи екологічного клубу. сподіваюся на вашу згоду. 3) луганський національний університет імені тараса шевченко, пл. гоголя, 1 за шановні друзі! кафедра дизайну інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму за на щорічну виставку, присвячену дню університету. виставка працює з 10 до 17 години. відкриття виставки – 1 березня о 10 годині. 4) за мо вас на торжественний вечір присвячений дню працівників освіти.
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 13.03.2019 17:01, ejulere
Твір на тему "як садити й доглядати плодове дерево"! 26
Ответов: 1
Предмет
Українська мова, 18.03.2019 17:52, Krosarik
Твір-роздум на тему чому люди зводять високі паркани
Ответов: 1
Знаешь правильный ответ?
Твір на тему "реальна чи віртуальна подорож до одного з чудес світу"...

Вопросы по предметам

Категория
Литература, 20.09.2019 09:50
Категория
Математика, 20.09.2019 09:50
Вопросов на сайте: 19076035