М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Провідміняти числівник 362

👇
Ответ:
ЛиЗоЧкА198
ЛиЗоЧкА198
17.03.2023

Объяснение:

Н. триста шістдесят два

Н. триста шістдесят дваР. трьохсот шістдесяти двох

Н. триста шістдесят дваР. трьохсот шістдесяти двох Д. трьохстам шістдесяти двом

О. трьомастами шістдесятьма двома

Зн. триста шістдесят два

М. у трьохсот шістдесяти двох

4,6(94 оценок)
Ответ:
maalia12
maalia12
17.03.2023

Н. 3621 учень

Р. 3621 учня

Д. 3621 учню

Зн. 3621 учня

Ор. 3621 учнем

М. 3621 учневі

Кл. 3621 учень

Объяснение:

4,8(50 оценок)
Ответ:
Ru5829
Ru5829
17.03.2023

Н. 3621 учень

Р. 3621 учня

Д. 3621 учню

Зн. 3621 учня

Ор. 3621 учнем

М. 3621 учневі

Кл. 3621 учень

Объяснение:

4,7(69 оценок)
Ответ:
Graffiti1337
Graffiti1337
17.03.2023

н. три ти́сячі́ шістсо́т два́дцять оди́н учень

р.трьох ти́сяч шестисо́т двадцяти́ (двадцятьо́х) одного́ учня

д. трьом ти́сяча́м шестиста́м двадцяти́ (двадцятьо́м) одному́ учню

з.три ти́сячі́ шістсо́т два́дцять (двадцятьо́х) оди́н (одного́) учень(учня)

о.трьома́ ти́сяча́ми шістьмаста́ми (шістьомаста́ми) двадцятьма́ (двадцятьома́) одни́м учнем

м.на/у трьох ти́сяча́х шестиста́х двадцяти́ (двадцятьо́х) одному́ (одні́м) учневі

Объяснение:

4,6(16 оценок)
Ответ:
misha223414
misha223414
17.03.2023

н. триста шістдесят два

р. трьохсот шістдесяти двох (шістдесятьох двох)

д. трьомстам шістдесяти (шістдесятьом) двом

з. триста шістдесят два (трьохсот шістдесятьох двох)

о. трьомастами шістдесятьма двома

м. на трьохстах шістдесяти (шістдесятьох) трьох

4,4(50 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
niqwe
niqwe
17.03.2023

Несмотря на то, что французский климат можно считать умеренным и зима там сравнительно мягкая, она все равно надоедает сыростью и промозглостью. Сердце жаждет весны, а душа художника – тем более! И, кстати, у импрессионистов был особенный повод любоваться весной и без устали живописать ее как время переходное, богатое тонами и полутонами, оттенками быстро меняющегося состояния природы.Впрочем, справедливости ради, стоит отметить, что весна, изображенная Клодом Моне, – та, что уже в самом разгаре. Зимой здесь, как говорится, и не “пахнет”. Скорее, все живет предвкушением лета: небо выше, солнце ярче, деревья во всю зеленеют, и двое пришли не то на прогулку, не то на пикник. О весне свидетельствует крайне неустойчивая погода: дует сильнейший ветер. Он пригибает к земле молодую, свежую траву и даже деревья, молодые березки, норовит согнуть почти в дугу.

Художнику удается передать почти физиологическое ощущение бешеных порывов ветра.

Объяснение:

4,6(18 оценок)
Ответ:
GoogliCC
GoogliCC
17.03.2023

Объяснение:

Прихід весни в Україні пов’язаний з цілою низкою цікавих народних обрядів. Першою зустріччю весни можна назвати Стрітення, яке святкується 15 лютого. У народі кажуть, що у цей день весна з зимою зустрічається. Зима — це стара баба, а весна — молода дівчина. Вони сперечаються. Хто кого переможе в суперечці, той і пануватиме. Уважно люди в цей день слідкують за погодою, бо вона віщує прихід весни. Якщо після обіду потепліє, то перемогла весна. Якщо погода видасться холодною, то зима ще довго простоїть, протримаються холоди. Вважається, що на Стрітення грім просипається, тому в народі це свято іноді називають Громицями. У цей день в церкві святять свічки, які називають грог мічними, та воду. З освяченою свічечкою обходять все господарство, щоб вона святим своїм полум’ям дістала кожен куточок і захистила господу від всього злого, різної нечистої сили. Вважається, що після Стрітення починає прокидатися земля і вилітають з вирію птахи, щоб повернутися додому.

Через місяць, 14 березня, святкують день Явдохи. І з ним також пов’язане дійство зустрічі весни, яке називають гуканням весни. Кликали весну так: Ой весна, весна, днем красна, Що ти нам, весно, принесла?

Доручали це зробити дітям. Але спочатку мами та бабусі випікали печиво у формі пташок-«жайворонків» з тіста. З ними малеча й ходила на світанку гукати весну. .

Раніше на день Явдохи молодь збиралася за селом чи містом на луках, узліссі. Тут водили хороводи. Народне прислів’я каже: «Там, де хоровод ходить, там жито родить». Молодь співала обрядові пісні: гаївки та веснянки. Деякі з них дійшли й до нашого часу. А ще закопували в землю горщик з кашею. В народі вважали, що за зиму земля зголодніла, її потрібно нагодувати. Тому у землю закопували горщик. Ховали його обов’язково під березою — деревом, яке одним 8 першим прокидається навесні.

«Кидай сани, бери віз!» Ця народна приповідка відома, мабуть, усім. Вона означав, що вже починається дружна весна, розтанув сніг. Пов’язаний цей вислів також з обрядовими дійствами, якими зустрічають весну. Відбуваються вони в кінці березня, на день Олексія.

У народі до цього дня ставлять з особливою повагою. З ним пов’язано дуже багато прикмет і повір’їв, які стосуються змін в природі. В народі вірили, що на Олексія ворон-крук сам купається і купає своїх діток перед тим, як випустити їх яа волю. Вважається, що саме цього дня лисиці переселяються зі старих нір у нові. Нібито перші три дні після переселення ходять вони наче сліпі і глухі, та кури їм сняться. Це тільки повір’я. Але є й прикмети, за якими визначали, чого чекати далі. Якщо журавлі повертаються з вирію і дружно курличуть, коли летять, треба очікувати на тепло. Якщо день на Олексія теплий, то й вся весна буде теплою, а рік видасться багатим на врожай.

Якою б не була погода на Олексія, обов’язково заспіває пташка-вівсянка. У народі її спів передають приповідками: «Цінь-цінь-цінь-цвірінь, іди, діду, сій ячмінь» та «Літо-літо, сінокіс, кидай сани, бери віз».

А якщо вже покинув господар сани і полагодив для роботи віз, то весна почалася справжня.

4,4(95 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ