М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Кет1235
Кет1235
03.04.2023 13:12 •  Українська мова

У якому рядку сполучники пишуться через дефіс? *
А) тому(то), тільки(но), тим(то), отож(то)
Б) тоб(то), ніби(то), коли(б)то, мовби(то)
В) начеб(то), тож(бо), якби(то), але(ж)бо

👇
Ответ:
TABLBC
TABLBC
03.04.2023

ответ: а

Объяснение:

4,4(90 оценок)
Ответ:
dariyaraindow47
dariyaraindow47
03.04.2023
А) тому-то , тільки-но , тим-то , отож-то
4,7(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
BLACK2IVAN
BLACK2IVAN
03.04.2023

Я хотела бы жить во Франции, на берегу моря, где рядом красивый пейзаж, а ночью благоуханный воздух, где можно наблюдать за закатом и восходом солнца. И где можно купаться и загорать. И смотреть на красивых, экзотических рыбок и кормить их хлебом. А вечером вдыхать запах роз, покрытых росой. И жить в деревянном доме. Море там спокойное: нет ни шторма, ни волн, а теплая вода в море как будто воздушная струя. Там растут пышные деревья с апельсинами и благоухающими цветами. Я срываю каждый день по одному апельсину и ем, наслаждаясь его чудеснейшим вкусом.

4,4(96 оценок)
Ответ:
moxowa81
moxowa81
03.04.2023

У неділю ми з батьками пішли гуляти у парк. Була та чарівна пора весни, коли дерева вже вкрилися зеленню, зацвів бузок, каштани. Повітря було ще прохолодне, але сонячне проміння, пробиваючись крізь рідкі хмаринки, припікало. Ми йшли алеєю, з усіх боків нас оточували каштани. їхні крони змикалися над нашими головами. Суцвіття каштанів нагадували запалені білі свічки і мали просто розкішний вигляд. Несподівано біля своїх ніг я побачила одну з таких свічок. Хтось зірвав квітуче диво і кинув. Ми пройшли ще кілька кроків і побачили грубо зламану гілочку клена з ще ніжними світло-зеленими незів’ялими листочками. Кому ж заманулося нівечити цю красу? Навряд чи ця людина хотіла зробити комусь приємність, принісши у дім каштанові суцвіття або гілку з кленовим листячком. Рослини були зірвані просто так, мимохідь, навіть не подумавши, навіщо це потрібно. Та й суцвіття каштанів швидко в’януть, тому ні краси, ні затишку у кімнаті не створять. Інша річ, бузок або черемха. До речі, в нашому парку є багато різних видів бузку, але і його, якщо вже ламають, то складається таке враження, наче тут пройшовся буревій.

Якщо людина така байдужа до живої природи, чи можна стверджувати, що вона любить своє місто, вулицю, врешті-решт свою батьківщину? Адже від дбайливого ставлення до рослин залежить благополуччя парків, садів, лісів. Ось посадили на нашому шкільному квітнику розкішні жоржини, а хтось узяв і потайки викопав їх, тобто просто вкрав. Крадуть квіти на міських клумбах, а скільки дерев вирубано у місті нібито заради усіляких будівельних робіт. І в нашому дворі знищили з десяток старих тополь. Нових не насадили, а пні не здаються, пустили пагони.

Природа - це краса, яка оточує нас завжди й усюди. Це зелене вбрання нашої країни. Збільшувати зелене багатство - означає по-справжньому любити батьківщину. Той самий каштан або клен - це не просто краса. Це - чисте повітря, помешкання для птахів. А втім, це й так усім відомо.

 

4,7(55 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ