М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мотиваційний лист "будівництво і інженарія".

👇
Ответ:

Відповідь:

Мотиваційний лист "Будівництво й інженерія"

                                                            Ректору ХНАДУ

                                                            проф. Богомолову В.О

                                                            Іваненка Івана Івановича

                                                            Харків, Богдана Хмельницького, 3

                                                             [email protected]

                                                             +3801111111

                             Шановний Вікторе Олександровичу!

    Звертаюся до Вас у зв’язку із бажанням навчатися на освітній програмі «Будівництво та цивільна інженерія» бакалаврського рівня вищої освіти.

    Ознайомившись із інформацією на сайтах різних університетів України, які здійснюють підготовку фахівців обраної мною спеціальності, я зробив вибір на користь Вашого навчального закладу, оскільки ХНАДУ має гарну репутацію, потужну матеріальну базу, практику  залучення до навчального процесу стейкхолдерів із виробництва, багаторічний досвід та створює хороші можливості для працевлаштування.

    2022 року я здобув повну загальну середню освіту у (повна назва школи /гімназії/ліцею в Р.в.). Маю хист до вивчення точних наук (математики, фізики, інформатики), маю добру просторову уяву. Займався в художній школі та  в гуртку комп'ютерного моделювання. Минулого року брав участь у проєкті "Пам'ятки говорять", який передбачав створення копії історичної споруди в мініатюрі з викорисианням ідентичних будівельних матеріалів. Саме участь у проєкті показала, що я маю великий інтерес до проєктування будівель, і визначила майбутню спеціальність.

    Хочу навчитися професійно конструювати будівлі та вивчити сучасні програми для їх проєктування.

    Вірячи в перемогу України, я усвідомлюю, що в повоєнний період необхідні будуть висококваліфіковані фахівці для відбудови житлового фонду, відновлення інфраструктури населених пунктів, доріг, зведення будівель промислового призначення. Тому прагну здобути належну освіту, щоб долучитися до розбудови нашої держави.

   Навчання на освітній програмі «Будівництво та цивільна інженерія» дозволить мені стати кваліфікованим будівельником або проєктантом. Зі свого боку обіцяю сумлінно виконувати всі навчальні завдання, брати активну участь у студентському житті та в різноманітних спортивних та наукових заходах. Планую за можливості пройти практику за кордоном.

Дякую, що знайшли час на розгляд мого листа.  Сподіваюся на Вашу позитивну відповідь.

З повагою, вступник Іван Іваненко.                                  підпис

Пояснення:

4,6(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Поєднання людини і природи буде гармонійним при умові взаємозв'язку та підтримки. Природа може існувати без людини, але людині важко без природи. Коли природа допомагає людині навіть у буденних справах, життя її полегшується. Коли люди не шкодять природі, а опікуються нею, вона віддає їм усе найкраще. Гармонія природи та людини перетворюється у духовню цінність. Адже тільки віддалившись від шуму міста та занурившись у красу природи, можна відчути у собі дух, який потребує наповнення. Природа наповнює душу спокоєм, радістю та силою, якої немає у місті. Коли людина відкривається назустріч природі, вона отримує безцінний духовний досвід. І стає кращою. 
4,8(76 оценок)
Ответ:
musiclove2
musiclove2
08.03.2020

ответ:Гармонія людини і природи як велика духовна цінність.

Кажуть, у природи немає для нас ні нагород, ні покарань, у неї є лише наслідки. Я особисто це розумію так, що людина і природа взаємозвязані і взаємозалежні. Людство використовує природне багатство: ліс, водоймища, гори, тварин і рослин. Природа, здається, щедро ділиться всім цим. Але в останні часи гармонія людини і природи швидше нагадує "екологічне рабство". Людина бере, але, нажаль, не віддає. Людина - споживач, а не партнер. Природа кричить: "Земляне, не нищ мене! Не вирубуй дерев в горах! Не забруднюй океани пластиком! Не нагрівай чадом планету! Не спалюй тваринок в полях!.." Сказати по правді, не нищити природу може лише людина з духовними цінностями. Не йде мова про релігійні переконання. На мою думку, ти можеш не читати книжок і не дивитися Діскавері про природу, можеш на мати вдома жодної домашньой тваринки, але в наш час інтернету неможливо не знати про екологічні проблеми країни і світу.  

Отже, щонайменше, що може зробити кожен з нас зараз і тут, - це не викидати папірці і білетики на вулиці собі під ноги, сортувати сміття вдома і не знущатись над бродячими тваринами. Тоді,  мабуть, можна говорити про гармонію людини і природи.

Объяснение:

4,6(62 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ