М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zmeya9
zmeya9
29.08.2020 23:37 •  Українська мова

ПЕРЕДАЧІ ЧУЖОГО МОВЛЕННЯ. НЕПРЯМА МОВА 38 Прочитайте. З'ясуйте, які речення вiдповiдають поданим схемам. 1. «П»,- a. «П,- а, - п... >> А: «П». 1. Для цієї пори року існувало золоте правило, що опредмет- нилось у народному прислів'ї: «У хліба короткі ноги,- як уте- че, то й довгими не наздоженеш». (В. Скуратівський) 2. «Я ба- жав би всіма силами душі, щоб музика моя поширювалась, щоб збільшувалось число людей, які люблять її і знаходять в ній втіху і підпору»,- писав П. Чайковський. (1. Черниш) 3. Полюбіть труднощі і скажіть: > 2. 3.

👇
Ответ:
полина2133
полина2133
29.08.2020

Відповідь:

* «П»,- a.

2. «Я бажав би всіма силами душі, щоб музика моя поширювалась, щоб збільшувалось число людей, які люблять її і знаходять в ній втіху і підпору»,- писав П. Чайковський.

* «П,- а, - п...» - НЕМА*  А: «П».

1. Для цієї пори року існувало золоте правило, що опредметнилось у народному прислів'ї: «У хліба короткі ноги,- як утече, то й довгими не наздоженеш».

Можливо, ще 3, воно починається словами автора, після яких

йде пряма мова:

3. Полюбіть труднощі і скажіть:

Пояснення:

4,7(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
АняЛари
АняЛари
29.08.2020
Аж ось труснуло сніжком, і земля нагадала аркуш паперу, на якім дитина випробувала зелені, руді й сірі фарби. - Складноме реченні із сурядним і підрядним зв'язками, одні частини з'єднуються сурядними сполучниками, а інші - підрядними сполучниками чи сполучними словами.

Ще той папір від часу не зотлів і пам'ятка лишилась людям здавна, де за неграмотних французьких королів підписувалась Ганна Ярославна. - Між двома головними частинами, з'єднаними одиничним сполучником чи, або, та (в значенні і), і (й), якщо вони мають спільну підрядну частину, кому не ставимо.

Щаслива ти, дорого, якою ми ідем, і пісня та щаслива, що в серці ми несем.- дві або більше частини з'єднані сурядним зв'язком, від кожної з них залежить одна або кілька підрядних.
4,4(20 оценок)
Ответ:
sasharsm
sasharsm
29.08.2020

Люди бачили цього дивного, одягненого в усе чорне чолові­ка в містах і селах, зустрічали його в степах і борах — скрізь на неоглядних просторах України, а потім і в Росії, в Поль­щі. Цей уже немолодий, сивобородий монах збирав милости­ню для свого монастиря, і люди подавали її, бо дуже шанува­ли і монастирі, і ченців, що були уособленням знань і мудрості великої.

Часом люди розповідали монахові про свої біди і клопоти, іноді прохали оглянути хворого й підказати, як його лікувати. І він усім прагнув до кому добрим словом і порадою, а з ким ділився і своїми знаннями.

Певно, ніхто з людей не знав, що то — не просто звичайний монах, а видатний український поет Климентій Зиновіїв, що мине колись і сто, і двісті років по його смерті, а вірші стомленого подорожанина читатимуть далекі нащадки, знаходячи в словах поета цілющий мед мудрості.

4,4(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ