❗9 КЛАС ❗ТЕРМІНОВО
попит на яблука в торгівельній мережі описується рівнянням Qd=3500-100P, а пропозиція товару - рівнянням Qs=1000+250P, де Q - кількість кілограмів, куплених чи проданих за день; Р - ціна в гривнях. Визначте: а) параметри рівноваги ринку; б) що буде - дефіцит чи надлишок яблук на ринку, якщо ціна дорівнюватиме 5 грн за 1 кг
(x-1)^2=0 х - 1 =0 х = 1
(x-5)^2=1 х -5 = +-1 х ₁= 1+5 = 6 х₂ = -1 + 5 = 4
(2x-1)^2=4 2х - 1 = +-2 2х₁ = 2+1 = 3 х₁ = 3/2
2х₂ = -2 + 1 = -1 х₂ = -1/2
(3x+6)^2=100 3х + 6 = +-10 3х₁ = 10 - 6 = 4 х₁ = 4/3
3х₂ = -10-6 = -16 х₂ = -16/3
(3-2x)^2=25 3 - 2х = +-5 2х₁ = 3 - 5 = -2 х₁ = -2/2 = -1
2х₂ = 3 + 5 = 8 х₂ = 8/2 = 4