1) People can wear mittens, fur coats and fur caps in the streets in winter.
Люди могут носить варежки, меховое пальто и меховую шапку на улице зимой.
2) People can wear gloves, raincoats and boots in autumn.
Люди могут носить перчатки, плащи и сапоги осенью.
3) People can wear suits, white shirts and ties in the office.
Люди могут носить костюмы, белые рубашки и галстуки в офисe.
4) People can wear slippers, dressing gowns and nighties at home.
Люди могут носить тапочки, халаты и ночные рубашки дома.
5) People can wear jeans, leggings and trainers in the gym.
Люди могут носить джинсы , леггинсы и коссовки в спортзале.
6) People can wear skirts, blouses and dresses at school.
Люди могут носить юбки, блузки и платья в школе.
1. Чим вище індивідуальний рівень життя, тим краще він/вона м'яка від впливу інфляції.
2. У сучасній Росії, фактичний рівень інфляції оцінюється в межах приголомшливо різної дальності. Деякі експерти говорять про 14 відсотків, деякі інші, близько 1000 відсотків – і всі мають свої причини. Насправді, різні темпи інфляції застосовуються для різних споживчих товарів тут. Офіційної статистики, як правило, використовують маю на увазі малюнок, маючи на увазі, що нинішня Адміністрація не надто погано, в кінці кінців.
3. Матчі мали найбільше зростання цін – в 300 разів – з подальшим солі – 130 разів. Ціни золота і діамантів виріс найменш. Поспішні висновки, ви можете кричати на знак протесту: вони оббирають нас на скоби! Люди зі скромними засобами грабують сліпих, коли вони платять за сірники, сіль і хліб. Більш заможні пограбують все ж в оплату алмази.
4. Однак, в Росії громадськість не подавати рівномірно обдерті й виснажені натовпу. По суті, це суспільство більш строката, ніж рік тому. У цій країні соціальні класи можуть бути визначені в силу інфляційних наслідків: вищі класи відчувати найменший вплив; нижчих класів, найбільш.
5. У практичному плані це означає, що жебраки, біженці, бомжі і постраждали від інфляції в 10000% і більше – так це нинішніх темпах зростання цін на продовольство. Цукор і чай ціни зросли у 100 разів за їх вихідного рівня. Як не парадоксально, цей клас складається з самої запаморочливою споживачів: вони щедро використовуйте сірники, сіль, або хліб. Нижчий клас має доступ тільки до кільком споживчих товарів, які вони споживають в неймовірних кількостях.
6. У проміжному класі (який є самим численним класом, як середній клас у США) формує нації причину стабільності. Вони відчувають інфляції сотнями. Вони споживають товари першої необхідності та їжу, як сіль, сірники, хліб, чай і цукор теж, але вони також придбати взуття та одяг (ціни на які зросли в 10-50 разів). Вони купують книги (у 10-20 раз як дорого зараз), мило (10 разів) й оплачувати їхню оренду (1000 відсотків вище). У результаті, середній рівень інфляції для них набагато нижче, ніж досвідченим шляхом незаможними. Однак проміжний клас страждає від інфляції більше, ніж остання і повинна різко скоротити свою покупку книги, мило і взуття.
7. Клас, насолоджуючись максимальної соціальних пільг, наведеним у менш сприятливому положенні, в тому сенсі, що її члени не знизити рівень їх споживання. З іншого боку, цей клас смакує, що живуть в умовах мінімально можливого рівня інфляції.
8. Рубль витрат для виїжджаючих за кордон зросли до неможливих висот, а долар стоїть пішли вгору тільки трохи. Соціальна еліта продовжує платити в доларах (за умови ЦК КПРС в минулому, і в сьогоденні, отримані в результаті свого привілейованого соціального стану). Ціни на машини і дачі піднялися набагато менше, ніж ціни на матчі (пропорційно кажучи), що маячня з точки зору здорового глузду. Це до економістів і соціологів, щоб зрозуміти динаміку цього високодиференційованих інфляції. Але вже ясно одне: це можливо тільки в "не-економіка", яке існує в Росії в даний час.