1. singing is one of my hobbies.
2. reading is her favourite rest.
3. i enjoy cooking with my sister.
4. mark likes playing on the team.
5. my favourite pasttime is reading books.
6. a good career for me might be nursing.
7. i enjoy playing football.
8. cooking is very interesting.
9. i hate listening music.
10. they like running.
перевод предложений.
1. пение - одно из моих хобби.
2. чтение - ее любимый ресторан.
3. мне нравится готовить с сестрой.
4. марку нравится играть в команде.
5. мое любимое занятие-чтение книг.
6. хорошей карьерой для меня могла бы стать медсестра.
7. мне нравится играть в футбол.
8. готовить интересно.
9. ненавижу слушать музыку.
10. им нравится бегать.
Відповідь:
Пояснення:
Наявність м’язових і нервової тканин, спеціалізація органів на функціях, розвиток опорно-рухової й нервової систем та органів чуття - ось ті ознаки, що визначають особливості поведінки тварин.
Найчастіше в поведінці тварин виділяють природжені та набуті форми поведінки. У рослин ігаються лише природжені прояви поведінки. Складність поведінки тварин залежить від рівня розвитку їхньої нервової системи.
Отже, поведінка тварин є основою їх пристосованості до середовища і являє собою різноманітні активні дії, що є реакціями на впливи середовища.
Поведінка тварин дуже різноманітна, тому розібратися в її формах допомагає метод класифікації. Форми поведінки класифікують за функціями, за причинами, за походженням тощо. Найпоширенішою є класифікація, згідно з якою виділяють інстинкти, научіння та розумову діяльність.
Особлива увага в етології приділяється методам мічення. Найпоширенішим та найдавнішим методом мічення є кільцювання мітками, на яких нанесено адресу організації та порядковий номер. У такій іб відбувається мічення птахів, кажанів, ссавців, плазунів, амфібій, риб. Мітки у вигляді смужок алюмінієвої фольги або кольорової плівки, що наклеюються на крила, використовують для вивчення пересування денних метеликів та бабок. Найсучаснішим методом мічення є використання радіопередавачів та іншої аналогічної апаратури.
Отже, для вивчення поведінки тварин використовуються найрізноманітніші класичні й сучасні методи дослідження.