М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Язык. ,
объясните знаки препинания! ​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
иван1208
иван1208
13.01.2023
Roe deer is a cloven-hoofed animal. She lives in the woods. Eats large quantities of grasses, shoots of shrubs and trees. ROE deer is a small graceful deer with a short trunk, which rear portion is thicker and higher than the front. Forelegs shorter than hind. In winter, the trunk of the animal is grey or greyish-brown, sometimes grayish-red. Colouring in the back of the back goes to brown. The bottom color of the body fades to yellowish-cream. The tail is small , light-reddish or white. Limbs down gradually rigaut.Little kasuli very curious and still do not do not understand, unlike adults. Little will cosulet spotty coloration, so they are well camouflaged among the summer vegetation and foliage. At the age of 2-3 months, the cubs color darkens, becomes brownish-red. Spotting as regrowth of red fur turns pale and fades.
4,4(81 оценок)
Ответ:
49583
49583
13.01.2023
Педагогічна професія - одна з найдавніших. Виникла вона на початку розвитку людства. З покоління в покоління потрібно було передавати знання і навички володіння знаряддями праці, зброєю тощо.

В сучасному світі вчитель займає далеко не останнє місце в житті та здоров'ю учня, адже основну частину свого дня вони проводять в школі.

На даному етапі розвитку людства створюються багато нових винаходів, нових вимог, щодо використання їх на протязі всього навчального процесу, педагог необхідно йти з ними поруч.

Вчитель має готувати людину, органічно адаптовану до життя у світі багатоманітних зв'язків - від контактів із найближчим оточенням до глобальних зв'язків. Тому так важливо навчати дітей змалку співіснувати з іншими людьми та суспільними структурами, виробляти вміння регулювати різні психологічні, соціальні, політичні, міжнаціональні конфлікти.

Працю справжнього педагога живить віра в людину. Він повинен бути оптимістом, глибоко вірити у сили й можливості дітей, бачити насамперед усе краще, що їм притаманне, "проектувати хороше" (А. Макаренко). Учитель має підходити до кожної дитини з оптимістичною налаштованістю,навіть, якщо ризикує помилитися. Водночас він не повинен ідеалізувати їх позитивних рис, ігноруючи їх недоліки.

Насам перед хочеться сказати, що гнів і радість повинні бути педагогічно спрямований, не переходити меж, за якими вони стають шкідливими у вихованні. У стосунках з учнями завжди потрібно знати межі. Вчитель XXI ст.. має бути твердим, непохитним, послідовний у своїх вимогах і водночас гнучким. Він є наставником і керівником для учнів.

У навчально-виховній роботі від учителя потребуються організаторські здібності і уміння. Педагог має справу з колективом учнів, якими греби повсякчас керувати, направляти і спрямовувати діяльність,

Ще однією характеристикою вчителя XXI ст.. є його мовна культура. Мова найважливіший засіб спілкування вчителя з учнями, головний інструмент педагогічної праці. Вона є засобом безпосереднього впливу на свідомість і поведінку учнів. Важливі показники мовної культури педагога —змістовність, логічність, точність, ясність, стислість, простота, емоційна виразність, яскравість, образність, барвистість мовлення, правильна літературна вимова, вільне, невимушене оперування словом, фонетична виразність. інтонаційна різноманітність, чітка дикція, правильне використання логічних наголосів та психологічних пауз; взаємовідповідність між змістом і тоном, між словами, жестами та мімікою. Важливими у мовленні педагога е постановка голосу, його тон.

Учитель — головна фігура педагогічного процесу. Його особистий приклад — могутній фактор виховного впливу. Завдяки спілкуванню з учнями вчитель виховує їх не тільки словом, а й всіма якостями своєї особистості. Діти, говорив Л, Толстой, переймаються прикладом у сто разів сильніше, ніж найкрасномовнішими і найрозумнішими повчаннями. Вони (особливо це стосується дітей молодшого віку) копіюють учителя, наслідують його на кожному кроці. Вилив авторитетного педагога на учнів залишає свій відбиток на все їхнє життя. "Золотим правилом" науки виховання вважав К. Ушинський тезу: "Вчителеві треба бути таким, якими він хоче бачити своїх вихованців".

Головне завдання вчителя — навчати і виховувати. У ньому закорінені функції
4,6(22 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ