М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zarinaa2004
zarinaa2004
05.03.2020 08:44 •  Английский язык

Write the dictatio. hello! my names nik

👇
Ответ:
SlonoMen
SlonoMen
05.03.2020
My name is Nik. I'm 12 years old. I am living in Russia, in the centre of the city Moscow, on Moscovskaya street. My family is very big: Mother, Father, Grandmother, Grandfather, Sister and me. I am studying in 7B class, in the school with number 156. My dream, is to become an cosmonaut. My hobby is a football. Every day a the garden, I am playing football with my friends.
4,7(29 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marcelyn
Marcelyn
05.03.2020

Людям нравится путешествовать, но по каким причинам они покидают свои дома? Их несколько. Сначала идет любопытство. Нас вдохновляют фильмы о далеких краях, книги и рассказы друзей.

предпринимать собственные поездки. Следующее - образование. Обучение через путешествия очень популярно. Это не означает только посещение музеев и восхищение архитектурными ансамблями. Это также означает получить представление о другом образе жизни. Вы никогда не сможете получить такие знания из книг.

Кроме того, есть люди, которые просто меняются местами. Вероятно, у них есть проблемы дома, и это их скорее убежать, чем решить. Остальные ищут приключений. Мы все разные, и у нас разные мотивы путешествий.

Каковы основные причины для путешествия?

4,7(70 оценок)
Ответ:
vikysikrusinova
vikysikrusinova
05.03.2020
Прогнози щодо того, яким буде майбутнє людства, експертів з різних сфер, дуже розумних та освічених людей, розбігаються. І розбіжності дуже великі: зокрема, Ілон Маск та Білл Гейтс бояться штучного інтелекту й вважають, що він несе ризики для самого існування людей. У той же час, Марк Цукерберг та Ендрю Ин (один з найвеличніших розумів сучасності у сфері ШІ) стверджують, що створювати похмурі сценарії – щонайменше безвідповідально, а хвилюватися щодо нашестя ШІ – те саме, що турбуватися про перенаселення Марса.

Аналогічно думки різняться й щодо автоматизації та роботизації. Думки експертів настільки полярні, що практично суперечать одна одній. Хтось говорить, що всі робочі місця стануть непотрібними, а людство вступить в епоху нової Великої депресії, тому що люди не зможуть конкурувати з роботами. Інші вважають, що в майбутньому з’являться нові, футуристичні робочі місця, але їх вистачить не на всіх – і суспільство розколеться. Ще одна група експертів очікує, що поява роботів підвищить ефективність і оплату праці (як це траплялося раніше, у міру розвитку автоматизації).

І, нарешті, третє питання, у якому вчені не можуть досягти консенсусу, стосується свідомих комп’ютерів – чи зможуть вони стати такими? Хтось вірить, що це неминуче, а хтось активно не погоджується, вважаючи, що «жива машина» – це щось зі світу фантастики, та в ньому і залишиться.

Людина, яка прагне розібратися в тому, що ж насправді відбувається, і як будуть розвиватися технології надалі, може заплутатися, намагаючись стежити за публічним дискурсом. Невже виходу не існує? Автор певен, що він є, і вважає: думки полярні не тому, що експерти мають різну інформацію, а тому що вони вірять у різні речі. Наприклад, прихильники ідеї про те, що комп’ютери стануть свідомими, вірять у те, що люди у своїй основі – теж машини. А значить, рано чи пізно вони зможуть створити механічну людину. Метою цієї книги Різ бачить дослідження тих переконань, які лежать в основі наших поглядів на роботів, автоматизацію, штучний інтелект і розум.
4,4(96 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ