М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Anechka201
Anechka201
05.01.2022 13:10 •  Английский язык

Complete the sentences with was(n't) or were(n't).
1. the baby monkey with its mother.
2. we sad because the elephant outside.
3. there any polar bears at the zoo? yes, there
4. the weather good? no! it very cold, so there many people at the zoo.
! 10 .

👇
Ответ:
slavuka
slavuka
05.01.2022

1. wasn't

2. weren't

3.Were

4. was

4,7(64 оценок)
Ответ:
Ленка6
Ленка6
05.01.2022

was

were was

were were

was wasn't were

4,8(35 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vikysikrusinova
vikysikrusinova
05.01.2022
Прогнози щодо того, яким буде майбутнє людства, експертів з різних сфер, дуже розумних та освічених людей, розбігаються. І розбіжності дуже великі: зокрема, Ілон Маск та Білл Гейтс бояться штучного інтелекту й вважають, що він несе ризики для самого існування людей. У той же час, Марк Цукерберг та Ендрю Ин (один з найвеличніших розумів сучасності у сфері ШІ) стверджують, що створювати похмурі сценарії – щонайменше безвідповідально, а хвилюватися щодо нашестя ШІ – те саме, що турбуватися про перенаселення Марса.

Аналогічно думки різняться й щодо автоматизації та роботизації. Думки експертів настільки полярні, що практично суперечать одна одній. Хтось говорить, що всі робочі місця стануть непотрібними, а людство вступить в епоху нової Великої депресії, тому що люди не зможуть конкурувати з роботами. Інші вважають, що в майбутньому з’являться нові, футуристичні робочі місця, але їх вистачить не на всіх – і суспільство розколеться. Ще одна група експертів очікує, що поява роботів підвищить ефективність і оплату праці (як це траплялося раніше, у міру розвитку автоматизації).

І, нарешті, третє питання, у якому вчені не можуть досягти консенсусу, стосується свідомих комп’ютерів – чи зможуть вони стати такими? Хтось вірить, що це неминуче, а хтось активно не погоджується, вважаючи, що «жива машина» – це щось зі світу фантастики, та в ньому і залишиться.

Людина, яка прагне розібратися в тому, що ж насправді відбувається, і як будуть розвиватися технології надалі, може заплутатися, намагаючись стежити за публічним дискурсом. Невже виходу не існує? Автор певен, що він є, і вважає: думки полярні не тому, що експерти мають різну інформацію, а тому що вони вірять у різні речі. Наприклад, прихильники ідеї про те, що комп’ютери стануть свідомими, вірять у те, що люди у своїй основі – теж машини. А значить, рано чи пізно вони зможуть створити механічну людину. Метою цієї книги Різ бачить дослідження тих переконань, які лежать в основі наших поглядів на роботів, автоматизацію, штучний інтелект і розум.
4,4(96 оценок)
Ответ:
Marcelyn
Marcelyn
05.01.2022

Людям нравится путешествовать, но по каким причинам они покидают свои дома? Их несколько. Сначала идет любопытство. Нас вдохновляют фильмы о далеких краях, книги и рассказы друзей.

предпринимать собственные поездки. Следующее - образование. Обучение через путешествия очень популярно. Это не означает только посещение музеев и восхищение архитектурными ансамблями. Это также означает получить представление о другом образе жизни. Вы никогда не сможете получить такие знания из книг.

Кроме того, есть люди, которые просто меняются местами. Вероятно, у них есть проблемы дома, и это их скорее убежать, чем решить. Остальные ищут приключений. Мы все разные, и у нас разные мотивы путешествий.

Каковы основные причины для путешествия?

4,7(70 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Английский язык
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ