Всі рослини рослинного співтовариства пристосовані до особливих умов спільного життя, що склалися в цьому співтоваристві. Кожне рослинне співтовариство розташоване на однорідній території. Грунт цієї території, вологість, освітленість, температура та інші умови життя відрізняються від умов життя іншої спільноти. Соснові ліси зазвичай ростуть на піщаних грунтах, бідних перегноєм. На вологих грунтах в таких лісах переважають мохи, на сухих — лишайники (ягель) і деякі сухолюбні трави.
Рослинна спільнота дубового лісу, як правило, приурочена до грунту, багатої мінеральними речовинами. З дерев тут ростуть дуб, липа, клен, в'яз, горобина, ясен , з чагарників — ліщина (ліщина), жимолость Лісова, бересклет. Грунт покриває зелений килим з лісових трав з великими зеленими листям.
Объяснение:
Все ткани состоят из клеток межклеточного вещества, имеют сходное строение и происхождение и выполняют определенные функции. К общим для животных и человека тканям относятся:
1. Эпителиальная ткань является пограничным слоем клеток, отделяющих организм от внешней среды.
2. Соединительная ткань состоит из клеток, межклеточного вещества и соединительных волокон. Примером являются кости, хрящи и сухожилия.
3. Мышечная ткань выполняет двигательную и сократительную функции.
4. Нервная ткань, клетки которой проводят нервные импульсы, которые могут поступать в мышечную ткань и либо получать сигнал, либо отправлять его.
Кроме того у них существует физиологическая связь между тканями органов, отвечающих за одинаковые функции. Это то, чтл касается сходств, насчёт отличий не могу ничего точно сказать. Возможно, подойдёт то, что у человека естт органы-рудименты, которые достались от жмвотных, но для человека не выполняют никакой функции. Правда, это не очень связано с тканями.
Объяснение:
б
Объяснение:
мікроворсинки підтримуються зсередини нитками з білка АКТИНУ. (взято із підручника 9 клас шаламов біологія 10параграф ст.56.)це я довела 1. 2-так як кожна клітина людина має однакову будову і за складом клітини, вона обов'язково має мітохондріом-сукупність мітохондрій клітини(також взявши з тексту цієї книги і параграфа ст.58)робимо висновок, що мітохондрії-органели, цитоплазмлазатичні, оточені двома мембранами-зовнішньою і внутрішньою. Внутрішня-нерівна, містить, містить численні складки, кристи, ЩО ЗБІЛЬШУЮТЬ СВОЮ ПРВЕРШНЮ В БАГАТО РАЗІВ. от я і довела 1 і 2(виділила капсом)ну 3 вже і не варто, бо 1,2 вже є то логічно що б варіант. ну надіюсь зрозуміло.(я теж виконую тести (фото поглянь я обвела блакитним)