1)А,В
Эвглена зелёная как к гетератрофному, так и к автотрофному питанию. Учёные даже спорят животное это или растение. Кто-то говорит так, а кто-то по-другому.
2)В
У амёбы гетеротрофное питание.Питается уже готовыми вещ-ми. Она обвалакивает жертву пищеварительной вакуолью, из которой вся состоит, затем переваривает её и органи-кие вещ-ва становятся частью её тела.
3)В
4)А
Вольвокс-одноклеточное растение.Выглядит в виде неебольшого шарика, внутри которого расположена колония клеток, выполняющих одинаковые функции. Кстати, именно поэтому Вольвокс и одноклеточным считается.
Как-то так я думаю.
НЕДОСТИГЛИЙ плід помідора має зелений колір, який обумовлений вмістом в ньому якогось рослинного ЗЕЛЕНОГО пігменту.
У міру дозрівання плоду, в рослинних клітинах помідора відбуваються складні біохімічні реакції, що ведуть до руйнування вищезгаданого ЗЕЛЕНОГО пігменту, в результаті яких утворюється зовсім інший пігмент, який отримав назву лікопін, що має червоний колір.
Лікопін має КРАННИЙ колір і відноситься до групи каротиноїдів.
Каротиноїдами багаті багато овочів.
Але Лікопін, як їх представник міститься в червоних плодах і овочах: ТОМАТАХ, червоному перці, кавунах, рожевих ГРЕЙПФРУТАХ, АБРИКОСАХ, рожевій ГУАЙЯВІ і ін.Але найбільше його в томатах.
Хоча лікопін і прийнято відносити до каротиноїдів, але він фактично є аліфатичним ізомером каротину - вуглеводнем з емпіричною формулою С40Н56.
Лікопін має протипухлинну і антиатеросклеротичну активність за рахунок наявної у нього антиоксидантних властивостей (руйнування вільних радикалів).
Для більш ефективної дії лікопену помідори повинні піддаватися термічній обробці.
Объяснение:
У гороха посевного высокий стебель доминирует над карликовым.
Объяснение: