М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
romankulebyaki
romankulebyaki
19.06.2021 04:07 •  Биология

Биология 8 класс
виды тканей особенности строения выполняемые функции
мышечная
нервная

👇
Ответ:
karmazinakata67890
karmazinakata67890
19.06.2021

мышечная ткань имеет вытянутые клетки сокращаться из-за какого-либо полученного импульса. Функции - двигательная, опорная, в некоторой степени - защитная (Например - защита внутренних органов).

Нервная ткань этот импульс воспринимает, а затем передаёт его мышцам. Главные клетки - нейроны. Функции нервной ткани - восприятие импульсов, потом происходит их переработка. После этого нервные клетки передают полученный импульс мышцам. Таким образом, нервная ткань как бы говорит нам, что делать. Это защищает наш организм.

4,6(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
trohy71
trohy71
19.06.2021

Джерелом енергії в організмі служать поживні речовини. Основною біохімічною реакцією, що звільняє енергію цих речовин, є окислення, яке супроводжується витрачанням кисню та утворенням вуглекислого газу. В організмі людини немає запасів кисню, тому його безперервне надходження життєво необхідне. Припинення доступу кисню в клітини організму призводить до їх загибелі. Утворений при окисленні речовин вуглекислий газ повинен бути видалений з організму, тому що його накопичення в значній кількості небезпечне для життя. Обмін кисню і вуглекислого газу між організмом і навколишнім середовищем називається диханням.

У людини і вищих тварин процес дихання здійснюється в наступній послідовності: обмін повітря між атмосферою і альвеолами легень, обмін газів між альвеолами легень і кров'ю (зовнішнє дихання), транспорт газів кров'ю, обмін газів між кров'ю і тканинами (внутрішнє, тканинне дихання).

Органи дихання людини включають повітроносні шляхи і легені. Ніс, носоглотка, гортань, трахея, бронхи і бронхіоли служать для проведення повітря в альвеоли легенів, де здійснюється газообмін.

4,6(16 оценок)
Ответ:
anasolosina256
anasolosina256
19.06.2021
Молоко - це напій, який люблять і дорослі, і діти. Він корисний для здоров'я і добре втамовує спрагу. Але зберігати молоко досить важко - воно може скиснути, змінити свою структуру і смак. Чому ж це відбувається і як цього уникнути? Для того, щоб зрозуміти причини скисання молока, Потрібно зрозуміти, що ж собою представляє цей напій. Молоко містить в собі безліч корисних речовин. Його важливий компонент - це тваринний білок, також в його складі є розчинені жири і цукор. Всі ці компоненти можуть служити харчуванням для молочнокислих бактерій. Коли бактерії починають розмножуватися, то в молоці відбуваються різні хімічні реакції, у тому числі згортання білка. Саме тому молоко скисає, тобто густіє, а також розділяється на дві складові частини - сироватку і більш густу зсілу частина. Що ж провокує розмноження бактерій? Перш за все, це температура зберігання. Кімнатної температури достатньо, щоб спровокувати реакцію. Тому молоко необхідно зберігати в холодильнику або в іншому прохолодному місці, якщо ви хочете зберегти його свіжим. Також ризик скисання молока можна зменшити за до спеціальної термічної обробки. Існує два типи подібної обробки - пастеризація і стерилізація. При пастеризації молоко нагрівається до 60-80 градусів Цельсія і знаходиться в такому температурному режимі від тридцяти хвилин до години. Після цього процесу термін зберігання молока збільшується на кілька днів за рахунок того, що значна частина молочнокислих бактерій гине. Ще один б збереження молока - це стерилізація. У цьому випадку рідина нагрівається до температури кипіння. Таке молоко може зберігатися в герметичній упаковці протягом декількох місяців. Це зручно, але є і деякі мінуси - корисні властивості такого молока зменшується. При приготуванні молочних продуктів люди часто спеціально заквашують молоко. У цьому випадку хімічний процес починається через додавання в рідину спеціальних молочнокислих бактерій, наприклад, біфідобактерій, для отримання продукту з особливими властивостями.
4,6(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ