Функції нуклеїнових кислот
Нуклеїнові кислоти в основному хімічні сполуки, які відповідають за складання генетичної інформації клітини. Нуклеїнові кислоти, як відомо, відіграють важливу роль у координації, а також підтримки клітинних процесів у всьому тілі.
До найбільш поширених типів нуклеїнових кислот включають рибонуклеїнової кислоти, відомий як РНК, і дезоксирибонуклеїнова кислота, яка є найбільш відомою як ДНК. ДНК несе відповідальність перед підтримання генетичної інформації клітини, як описано вище, а з іншого боку, РНК несе відповідальність за координацію клітинних процесів, як в генетичних інструкцій . РНК також бере участь у виробництві білків, які необхідні кліткам для виконання звичайних функцій організму
Мал.4 Транскрипція ДНК
Реплікація іншої функції, що виконуються цими нуклеїнових кислот. В основному це робиться за до ДНК що ще більше функцій у бік відтворення дочірніми клітинами. Транскрипція яких відноситься до процесу передачі генетичної інформації від клітини в матеріалах РНК іншої такої функції, що ці нуклеїнові кислоти виконують. Переклад знову є одним з найбільш важливих функцій якому молекули РНК, пов'язані зі створенням білків, необхідних для життєзабезпечення необхідні функції клітин.
Показатели частоты сердечных сокращений будут примерно одинаковые, если измерять из строго в одинаковых местах. То есть если мы измеряем АД в области правой плечевой кости, то мы должны измерить в том же месте на левой. Потому что чем ниже идёт сосуд, тем меньше в нем давление. Все это сделано, чтобы кровь у нас передвигалась по сосудам. По законам физики она течет из области с высоким в область с низким. (В аорте самое большое давление, в артериях меньше, в капиллярах ещё меньше и в венах самое низкое). То есть если мы будем измерять давление на правой руке в области плечевой кости, а на левой - в области предплечья, то показатели АД и ЧСС будут разными. Повторю, нужно измерять в одинаковых симметричных точках.