М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
xato2003
xato2003
20.08.2022 07:50 •  Биология

1.

опишите механизм транспирации - испарения воды листьями растений.

2.

как влияют на испарение воды растениями условия окружающей среды?

3.

какие ткани входят в состав жилок листьев растений?

4.

по каким структурам происходит восходящий и нисходящий ток в стебле растений? какие вещества составляют нисходящий ток?

5.
за счет чего вода поднимается против силы тяжести по стеблю растения?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
sergeyyakimov05
sergeyyakimov05
20.08.2022
Работа нервной системы осуществляется за счет передачи нервных импульсов от головного мозга до рабочего органа. Передача таких импульсов происходит с вещества, которое вырабатывается в организме и называется ацетилхолин. Его действие приводит к изменению в работе органов:
это — уменьшение частоты сердечных сокращений, расширение периферических кровеносных сосудов, понижение артериального давления, усиление перистальтики желудка и кишечника, сокращение мускулатуры бронхов, матки, желчного и мочевого пузыря, усиление секреции слюнных, бронхиальных, потовых и пищеварительных желез и др. Кроме того, ацетилхолин принимает участие в передаче импульсов в разных отделах головного мозга. При этом его малые концентрации облегчают такую передачу, а большие количества – тормозят. Нарушения в обмене ацетилхолина в мозге могут стать причиной галлюцинаций и серьезных психических заболеваний. 
алкоголь получают из этанола(ядовитое,наркотическое вещество),он быстро всасывается в кровь.Алкоголь вызывает тяжелые заболевания нервной системы(т.е. разрушает нервные клетки) 
4,6(20 оценок)
Ответ:
kochergaki2000
kochergaki2000
20.08.2022

Відповідь:

Прямокрилі комахи - це загін новокрилих з неповним перетворенням, який включає в себе сарану, цвіркунів і коників. Вони є комахами з неповним перетворенням. Це означає, що личинки, що виходять з яєць, мають точно такий вид, як дорослі представники. Тільки набагато менше в розмірах. Також у личинок не розвинулися крила, а в іншому тільки що вилупилися прямокрилі - це точна копія своїх батьків. І харчуються вони також як і дорослі особини. У загоні прямокрилих комах налічується 20 000 видів.

Прямокрилі вважаються однією з найвідоміших груп комах. І зовсім не тому, що кожен з нас знає коника або цвіркуна. Серед їхніх представників багато тих, які приносять шкоди сільському господарству. Ще з давніх записів відомо про згубну діяльності сарани, яка знищила великі площі посівів, після себе залишаючи тільки голу землю.

І сьогодні сарана представляє величезну проблему для людини. Вона дуже швидко розмножується. У пошуках їжі, великі сім'ї цих комах перелітають з місця на місце, нагадуючи зовні справжні хмари. На своєму шляху вони знищують абсолютно всі рослини до кореня.

Найвідомішим ворогом для садівників і городників є капустянка. У неї потужні копальні ноги, якими вона проробляє ходи в грунті для пошуку їжі: підземних їстівних частин рослин. Це призводить до того, що верхня частина рослини гине. Діяльність цієї комахи іноді має величезні масштаби. Капустянка може завдати непоправної шкоди врожаю.

Розрізняють Лялечки: вільні (відкриті), придатки яких не спаени з тілом; покриті, наділені кутикулярним чохлом з рельєфом не відділених від тіла придатків; приховані (або Пунар), які під несброшенная і прийняла форму барильця кутикулою личинки останнього віку приховують типову вільну К. У деяких комах з неповним перетворенням (червеці - самці, білокрилки, трипси) необхідність радикальних перетворень організації німф в організацію імаго веде до розвитку покояться фаз , порівнянних з лялечкою.

Пояснення:

4,5(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ