М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
geneanedel
geneanedel
28.02.2022 01:27 •  Биология

Цикл развития Моллюсков.Абсолютно всех

👇
Ответ:
grenzygaming
grenzygaming
28.02.2022

Оплодотворённая яйцеклетка претерпевает спиральное дробление, что является одним из признаков типа. У головоногих яйца проходят неполное дробление. Развитие может быть прямым и непрямым. Существуют живородящие моллюски, например, брюхоногие из семейства лужанки,или живородки .У них яйца оплодотворяются в теле самки и далее развиваются в яйцеводе, и новорождённые лужанки начинают вести такой же образ жизни, что и взрослые особи.

У низших моллюсков из яйца выходит трохофорная личинка, у большинства же эта стадия проходит в яйце. Трохофора ведёт планктонный образ жизни, питается плавающими в воде пищевыми частицами, направляя их в рот при двух рядов ресничек, расположенных по «экватору». Помимо этого, биением ресничек создаётся поток воды для удаления из анального отверстия непереваренных остатков пищи. Новые ткани образуются из залегающих внутри полос мезодермы, так что апикальный пучок ресничек и анус удаляются друг от друга по мере роста личинки

Объяснение:

4,5(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Lori04
Lori04
28.02.2022
1) у кольчатых черве появляется незамкнутая кровеносная система
брюшная и околоротовая нервная цепочка
2) Олигохеты - малощетинковые черви, полихеты - многощетинковые
Животные имеют разные среды обитания. Малощетинковые черви обитают преимущественно в грунте, большинство многощетинковых червей предпочитают теплые и соленые водоемы.
Олигохеты воспринимают кислород всей поверхностью кожи, полихеты дышат с псевдо-жабр-щетинок.
Малощетинковые – гермафродиты, многощетинковые – раздельнополые животные.
Олигохеты, появившиеся из яйца, похожи на своих родителей. Полихеты проходят стадию личинки.
Малощетинковые пожирают отмершую листву и трупы, большинство многощетинковых являются активными хищниками.
3) у пиявок с паразитическим образом жизни есть кутикула и присоски
4) к кольчатым червям относят дождевых червей и пиявок
пиявки нужны в медицине, а дождевые черви вспахивают почву
4,5(85 оценок)
Ответ:
danya166
danya166
28.02.2022

Як поліпшити повітряний режим класів? Найбільш простим і досить надійним залишається правильно організоване провітрювання. Але як не простий цей б, на його шляху, виявляється, постає безліч перешкод.

В холодну пору року, коли не можна відкривати вікна, необхідно, щоб систематично відкривалися хоча б фрамуги і кватирки. Але дуже часто, прийшовши в клас, з прикрістю бачиш, що з трьох фрамуг діє тільки одна, а дві інші не мають петель і пристроїв для їх відкривання. Зовсім неприпустимо, коли фрамуги на зиму заклеюють. Буває і так, що діючі фрамуги неможливо відкрити через відсутність… шнурка або звичайної палиці з гачком!Щоб провітрювання давало ефект, необхідно на перервах, коли діти виходять із класу, відкривати всі фрамуги. А під час уроку обов’язково відкривати фрамуги в рекреаційних коридорах, перетворюючи їх у свого роду, резервуари свіжого повітря, який буде хоч потроху проникати через щілини дверей в класи. Ще більш ефективно наскрізне провітрювання: одночасно відкривати фрамуги і двері класу і фрамуги коридору. Це необхідно робити в перервах між змінами.

Чисте повітря – важлива складова частина загального гігієнічного режиму школи. Велике значення має правильна, ретельне прибирання класів, коридорів, сходів. Хто не знає, як легко і приємно дихається в кімнаті з тільки що вимитим підлогою? Повітря приміщень, в яких стіни, підлога, меблі щоденно протирають вологими ганчірками, містить менше пилу і бактерій.

Учні зараз зазвичай прибирають приміщення самі. Це добре. Але треба, щоб за їх роботою стежив уважний око; діти повинні звикнути робити прибирання ретельно, акуратно, зберігаючи чистоту власних рук і одягу.Правильний повітряний режим класу має величезне значення і для зміцнення здоров’я школярів, і для підвищення їх працездатності. За чисте повітря треба боротися! Марно подекуди думають, що це – лише справа лікаря або медичної сестри. Адміністрація школи, педагоги, актив – всі повинні дружно, спільно вести цю, часом копітку, але, безумовно, необхідний і дуже корисну роботу. Адже гігієнічне виховання, загартовування, створення гарного зовнішнього середовища – важлива частина загального виховання і навчання школярів.

Треба, щоб діти не боялися відкритої кватирки, щоб вони звикли до того, що провітрювання класу – обов’язкове, непорушне правило. Боротьбою за чисте повітря треба захопити чергових.

Хай легко дихається в класах і нехай протягом всього дня хлопці залишаються бадьорими і свіжими, повними сил!

4,7(80 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ