М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
человек9527
человек9527
29.01.2020 16:12 •  Биология

Транспортирование веществ у животных ​

👇
Ответ:
Флэшик
Флэшик
29.01.2020

1 Г

3 А

4, д

Объяснение:

4,7(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
katyat1510
katyat1510
29.01.2020

1.При перенесенні мікроскоп беруть за колонку штатива, притримуючи знизу

2. Мікроскоп розміщують біля краю столу, щоб окуляр знаходився навпроти очі. Збоку від мікроскопа поміщають лоток з реактивами, з протилежного боку - альбом і письмове приладдя.

3. Протерти серветкою об'єктив, окуляр, дзеркало. За до макровінта підняти об'єктив, встановити мале збільшення (8х) в його робоче положення на висоті 1,5 см від предметного столика.

4. Встановити в робоче положення увігнуту поверхню дзеркала, повернути його до джерела світла і знайти максимально освітлене поле зору мікроскопа.

5. На предметний столик помістити микропрепарат, закріпити його клемами. Поворотом макровінта досягти чіткого зображення об'єкта.

 

 

Объяснение:

4,8(37 оценок)
Ответ:
lavinaalina
lavinaalina
29.01.2020

Компасні рослини — рослини, листки яких розташовуються в площині магнітного меридіана, тобто з півночі на південь. Опівдні листя звернені ребром до сонячних променів. При цьому рослини не страждають від надмірного нагрівання й надмірної транспірації; в той же час інтенсивність їх фотосинтезу не знижується. Якщо компасна рослина зростає за розсіяного світла, то «магнітні» властивості, викликані пристосуванням до інтенсивного сонячного світла, в неї не виявляються.

Компасні рослини зазвичай трапляються в степах, напівпустелях й інших місцях з сильною інсоляцією. Найпоширеніша в Україні компасна рослина — латук дикий (Lactuca serriola), в Австралії — евкаліпт, у Північній Америці — сильфіум (Silphium laciniatum), який слугував компасом для піонерів американських прерій.

Объяснение:

4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ