М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
рита429
рита429
07.01.2020 13:24 •  Биология

3 Найдите главную мысль в разделе параграфа Питание грибов
4 Какие пословицы и загадки о грибах вы знаете? Придумайте свои загадки и пословицы.

👇
Ответ:
afver8
afver8
07.01.2020

номер 4 пословицы-1-ягоды любят день,грибы-ночь и тень.2-где дубы там и грибы.3.Любят грибы за нос водить.

загадки.1 Маленький, удаленький,

Сквозь землю

Красну шапочку нашёл.

гриб

2Весь Антошка — Шляпка да ножка. Дождь пойдёт — Он подрастёт.

гриб

4,5(28 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
physikman
physikman
07.01.2020
Вакцина являє собою суміш з мертвих або ослаблених мікробів, які при попаданні в організм починає виробляти антитіла до даного виду захворювання. Існують живі вакцини, які шляхом розмноження мікробів, сприяють виробленню стійкого імунітету; хімічні вакцини, що складаються з антигенних складових частин; корпускулярні вакцини, виготовлені на основі віріонів (убитих мікробів) та рекомбінантні, виготовлені шляхом застосування генної інженерії.

Сироватка – це медична суспензія, яка заснована на сироватці крові тварин, у яких вже вироблений сильний імунітет до того чи іншого захворювання, цим вона і відрізняється від вакцини. Поділяють антитоксичну сироватку, яка виготовлена з крові вже вакцинованих тварин за до токсинів. Таким препаратом лікується газова гангрена, скарлатина, ботулізм, правець та інші захворювання, викликані стафілококової бактерією.

Слід ще додати, що вакцина діє не відразу, однак викликає стійкий імунітет, а сироватка працює миттєво, але недовго.
4,6(48 оценок)
Ответ:
nadiakrasavtze
nadiakrasavtze
07.01.2020

РЕПРОДУКТИВНА ПОВЕДІНКА

мована на відтворення собі подібних та існування виду в часі. Пристосованість тварин визначається не лише виживанням особин у тих чи інших умовах середовища, але й їх здатністю давати потомство. Завдяки розмноженню утворюються наступні покоління організмів, які будуть продовжувати існування виду. Основою такої поведінки у тварин є різні інстинкти: статеві, батьківські, материнські тощо. Тому прояви репродуктивної поведінки в багатьох тварин мають видоспе-цифічний характер, тобто здійснюється більш або менш однаковим всіма тваринами того самого виду. Наприклад, шлюбний танок японських журавлів не переплутаєш із танцями фламінго.Переважна більшість різноманітних форм репродуктивної поведінки пов’язана із статевим розмноженням, оскільки цей тип розмноження тварин є переважаючим. Тому далі ми можемо користуватися терміном «статева поведінка», замінивши поняття «репродуктивна поведінка».Отже, репродуктивна поведінка тварин має різні прояви, спрямована на розмноження організмів та забезпечення існування виду.

Що спричинює циклічні зміни репродуктивної поведінки тварин?

Найголовнішою та найважливішою ознакою репродуктивної поведінки тварин є її циклічність, тобто повторюваність через певні проміжки часу. Це пов’язано з необхідністю підготовки організмів до розмноження, накопиченням сил та енергії для такого важливого й відповідального періоду як народження й вигодовування здорового по-томства. Головна причина циклічності розмноження тварин зумовлена необхідністю пристосувати пов’язані з цим витрати енергії (для залицяння, парування, турботу про нащадків) до найбільш сприятливої пори року із гарними кліматичними умовами, достатньою кількістю їжі та води. Тварини враховують і такі фактори середовища життя, як відсутність хижаків і паразитів. Тому в умовах помірного клімату розмноження більшості тварин зазвичай відбувається навесні та влітку. Є серед тварин і такі, які розмножуються декілька разів на рік (коралові риби) або розмножуються лише один раз у житті (тихоокеанські лососі, комахи одноденки, ланцетники). Тварини, які дозрівають швидко, можуть розмножуватися кілька разів упродовж літа та зберігати статеву активність восени й узимку. У тропічному кліматі циклічність розмноження часто визначається зміною посушливого й дощового сезонів року, оскільки це відзначається на запасах їжі й вологи

4,7(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ