М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
katka1999
katka1999
21.06.2021 20:02 •  Биология

Класична гемофілія передається як рецесивна, зачеплена з Х – хромосомою ознака. Чоловік, хворий на гемофілію, одружується з жінкою, яка не має цього захворювання. У них народжуються нормальні сини і дочки, які одружуються з нехворими на гемофілію особами. Чи виявиться в онуків знову гемофілія, і яка ймовірність появи хворих у родинах дочок і синів?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
toly22
toly22
21.06.2021
Гребневики - морские, преимущественно плавающие животные, реже ползающие или сидячие. Всего известно около 120 видов гребневиков. Долгое время систематическое положение гребневиков было неясным. В 1829 г. немецким зоологом Эшшольцом гребневики были отнесены к кишечнополостным. И только в 1888 г. гребневики были выделены Гатчеком в отдельный тип. Кишечнополостные -это многоклеточные животные, имеющие лучевую симметрию. Их тело состоит из двух слоев клеток и имеет мешковидную, так называемую кишечную полость. Для кишечнополостных характерно наличие особых стрекательных клеток. Кишечнополостные - самые древние и примитивные животные из многоклеточных. Они произошли от примитивных первичных многоклГубки – древние примитивные многоклеточные животные. Обитают в морских, реже пресных водоемах. Ведут неподвижный прикрепленный образ жизни. Являются фильтраторами. Большая часть видов образует колонии. Не имеют тканей и органов. Почти все губки обладают внутренним скелетом. Скелет образуется в мезоглее.
4,7(53 оценок)
Ответ:
vkuke
vkuke
21.06.2021

Бронзовки - підродина жуків сімейства пластинчатовусих. Для багатьох видів даної групи характерна яскраве забарвлення з металевим блиском. Відмітною ознакою є вирізи з боків надкрила, через які під час польоту випускаються крила, тоді як самі надкрила залишаються складеними. Більшість видів поширена в тропіках. Жуки живляться квітками рослин або випливають деревними соками, перезрілими і Забрідь фруктами, можуть виступати в ролі запилювачів

Тіло жуків переважно короткий або помірно довгасто, забарвлення дуже різноманітна, може бути з металевим блиском. У ряді випадків забарвлення створюється особливими виділеннями, абсолютно приховують основний фон.

До металевих забарвленням (блискучим, матово-блискучим і жирно-блискучим) відносять: зелену різних відтінків (дуже широко поширена серед представників групи), синю, фіолетову, мідно-червону, пурпурну, бронзову і чорну з металевими відтінками. Неметалева забарвлення може чорного (дуже часто), коричневого, бурого, зеленого, червоного (різних відтінків), жовтого і білуватого кольору з сірим або оливковою відтінком.

Характерною особливістю представників групи є особливі лускаті плями білого кольору, іноді жовтуваті, глинисто-жовті або рожеві, розташовані на переднеспінке, надкрилах, Пигида, боків грудей, тазиках задньої пари ніг, черевних стернітов, стегнах. Кількість і розмір даних плям різні і можуть сильно варіювати. Часом ці плями зливаються між собою, покриваючи значну частину тіла, особливо на надкрилах.

Голова переважно невеликих розмірів, набагато вже переднеспинки, спрямована більш-менш вперед і кілька опущена вниз

4,8(36 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ