М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
grenika
grenika
24.08.2020 17:25 •  Биология

Напишите логический рассказ по рисунку с личными дополениями.​

👇
Открыть все ответы
Ответ:
крошка44
крошка44
24.08.2020

из года вгод наша планета становится очень грязнов в прямом смысле слова , мы сами постоянно это делаем и думаем что все пройдет но увы каждый из нас дышит воздухом и конечно каждый из нас хочет быть здоровым

Все заводы на нашей планете постоянно выбрасывают вредные вещества в окр. среду .

мы с вами дышим этими вредными газами тем самым наша батарейка здоровья постоянно теряет заряд, для профилактики наших органов дыхания нужно почаще выезжать на природу где воздух напитан разными ароматами трав, цветов. мы являемся хозяевами нашего организма мы его и должны защищать и постоянно подзаряжать кислородом.

4,7(18 оценок)
Ответ:
vila7
vila7
24.08.2020

Крила

У бджоли пара великих передніх і пара задніх, менших за розміром, крил. Коли вона не літає, передні крила бджоли лежать на задніх, складених вздовж черевця. У польоті вони з’єднуються, утворюючи дві площини, для цього є спеціальні зачепи, їх кількість є породним ознакою.

Крила бджоли складаються з трубчастих хітинових жилок і тонких прозорих перемичок між ними. Форма деяких перемичок під терміном кубітальний індекс обчислюється селекціонерами для їх роботи. Товщі всього передня жилка, начебто древка прапора, служить каркасом тканини крила. Так як в польоті бджола робить більше 200 помахів в секунду, то у старих особин кінчики крил истрепываются, літати їм важче. Швидкість польоту до 60 км на годину.

Ротовий апарат

Комасі доводиться виконувати різні дії. Гризти дерево, розширюючи льоток, пережовувати віск, готуючи кашку при будівництві, а також п’ють нектар, дотягуючись до нього.

Голова має щільний покрив, але ще, додатково, хітин пронизує її всередині, утворюючи особливу структуру – тенторіум. Тому і частини рота мають надійну опору, і сама голова дуже міцна. Нею бджоли трамбують пилок у клітинках.

Голова бджоли

Анатомія бджоли, точніше, такого різнопланового ротового апарату, дуже цікава. У цієї комахи 4 (чотири) щелепи. Верхня і нижня губа. Рухома платівка – эпифаринкс – під нижньою губою. Її функція – прикривати щілину, яка утворюється, коли частини хоботка збираються в єдине ціле. Сам хоботок складається з: перетинки підстави, сочленика для підвіски, підборіддя, самої підвіски, вуздечки, нижнегубных і максилярных щупиков, приязычника, мандибулы з зовнішньої лопатою, ложечки, мови з йдуть у ньому слинних каналом.

4,4(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Биология
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ